Яйця збити з цукром, додати олію і перемішати.
Вершки та молоко влити в невелику каструльку, додати до них цукор і ванільний цукор.
У мисці збити виделкою яйце, додати молоко, цукор і перемішати.
Замісити дріжджове тісто й дати йому піднятися.
Каструлю з молоком поставити на плиту й розігріти, не доводячи до кипіння.
Гарбуз почистити й нарізати кубиками завбільшки приблизно сантиметр.
Ягоди вимити й обсушити, апельсин і персик нарізати дольками.
Випічку трохи остудити, перекласти в тарілку і змастити зверху будь-яким улюбленим варенням або повидлом.
Масло розтерти з половиною порції цукру. Яйця збити з рештою цукру.
Білки відокремити від жовтків. Білки збити до утворення густої піни.
Маргарин із борошном посікти ножем.
Для тіста яйця збити міксером якомога сильніше, повільно всипати цукор, поступово додати борошно.
Яйця збити з цукром, додати йогурт, розтоплене масло і борошно.
Сир змішати з цукром, крохмалем, кокосовою стружкою та жовтками.
Чорниці перебрати, промити й обсушити на паперовому рушничку.
До теплого молока додати дріжджі, чайну ложку цукру і 2 ст. л. борошна, перемішати, поставити в тепле місце й залишити там на 15 хвилин.
Апельсини і яблука почистити й нарізати товстими кружечками.
В окріп всипати столову ложку цукру, перемішати й залити чорнослив.
Замісити тісто і спекти три коржі.
