Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Правила використання матеріалів

27 грудня
1727

Використання матеріалів веб-сайту

 • Ці правила поширюються на всі матеріали сайту  https://storriss.com (далі –  сайт).
 • Перегляд ОБМЕЖЕНОЇ кількості історій без доступу до оновлення контенту дозволено всім користувачам сайту безкоштовно.
 • Щоб мати доступ до більшої кількості історій і регулярного оновлення контенту, ви повинні зареєструватися на сайті й обрати один із трьох передплатних пакетів. Потрібно надати достовірну інформацію про себе і стежити за актуалізацією даних.
 • Після реєстрації на сайті вам буде запропоновано оформити передплату на один із трьох пакетів. Це чудова нагода читати ексклюзивні історії лише за ОДНУ гривню протягом першого місяця. Впродовж місяця ви матимете змогу відмовитись від передплати в особистому кабінеті (не пізніше ніж за три дні до закінчення терміну передплати). Якщо ви бажаєте читати на сайті ексклюзивні історії, які ми регулярно оновлюємо, система автоматично щомісяця зніматиме з вашої картки відповідну суму коштів згідно з вибраним пакетом.
 • Реєстрація на сайті є вашою безумовною згодою з усіма пунктами цих Правил.
 • Ви несете всю відповідальність за достовірність, актуальність і відповідність наданої під час реєстрації інформації. Заборонено реєструватися на сайті за дорученням або від імені інших осіб, а також використовувати чужі банківські картки.
 • Після того як ви придбаєте передплатний пакет STORRISS ПРЕМІУМ, уся комерційна реклама на сайті буде прихована для вас. Проте ви бачитимете  й отримуватимете важливу інформацію сайту та знатимете про партнерські проєкти.
 • Історії, опубліковані на сайті, призначені для особистого читання за допомогою стаціонарного комп’ютера, смартфона, планшета, ноутбука або іншого гаджета.
 • Історії сайту захищені авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. Ви не маєте права завантажувати, змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажі, відтворювати чи брати за основу для написання нових творів, поширювати або будь-яким іншим способом використовувати зміст опублікованих історій (повністю або частково). Проте робити активні посилання на історії сайту дуже бажано.
 • Користувачі, які роблять чимало активних посилань на історії сайту, пишуть статті про сайт або в інший спосіб допомагають нам стати відомими в інтернеті, отримуватимуть змогу розміщувати у нас свою рекламу на пільгових засадах.
 • Автори історій мають право на отримання гонорарів лише після участі в конкурсі історій. За результатами відгуків читачів сайту на ваші історії ми визначаємо тих авторів, які отримуватимуть гонорари. Після того як автор отримав гонорар, усі виняткові майнові та немайнові права на такі історії належать власникові сайту і видавцям газет. Вони отримують безвідкличну ліцензію на використання, відтворення і розповсюдження таких історій будь-де. Тому використання згаданих Історій в інтернеті або друкованих ЗМІ можливе лише після письмової згоди видавців газет: «Життя», «Життя. Історії», «Життєві історії», «Найкращі жіночі історії».
 • Надсилаючи свої історії (твори) видавцям газет або на сайт для участі в конкурсах, розміщених на сайті, автори гарантують, що історії ніде раніше не були опубліковані у ЗМІ і саме їм на законних підставах належать усі майнові права інтелектуальної власності.
 • Деякі фотографії, які ілюструють історії дописувачів, автори отримали з відкритих для всіх користувачів джерел у мережі інтернет і надіслали нам. Сайт не несе за це відповідальності. Якщо ви виявили, що якась світлина є авторською і поряд не зазначено даних її автора або відсутні права на її використання, просимо повідомити про це. Надішліть, будь ласка, відповідний документ або посилання на вебресурси, які свідчать про те, що ви є її автором або правовласником. Ми негайно видалимо згадану світлину або розмістимо поруч прізвище та ім’я автора за вашої згоди. Ми також попросимо у вас вибачення.
 • Участь авторів історій у конкурсах, розміщених на сайті, є їхньою цілковитою і беззастережною згодою з усіма пунктами цих Правил. У разі вашої незгоди просимо історії не надсилати і залишити цей сайт!
 • Інтернет-виданням і друкованим ЗМІ заборонено використовувати історії, розміщені на сайті, без згоди видавців газет. Використання історій - це будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробляння, переклад, додавання частин історій до інших творів та інші способи, згадані в Законі України «Про авторське право та суміжні права».
 • Заборонено будь-яке комерційне використання історій сайту, відтворення текстів чи їх фрагментів задля комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.
 • У разі порушення будь-якого пункту цих правил правовласники і видавці газет можуть захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.
 • Ви надаєте згоду, а сайт залишає за собою право надсилати на вашу електронну пошту анонси, гороскопи, інформацію про зміни або про доповнення послуг на сайті. Ми можемо сконтактувати з вами електронною поштою і попросити взяти участь в опитуванні, мета якого полягатиме у покращенні контенту сайту. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо під час таких опитувань, не буде передана третім особам, за винятком узагальнених знеособлених даних.
 • Ці Правила набувають чинності від моменту вашої реєстрації на сайті. Вони діють протягом необмеженого часу. 
 • Матеріали з плашками «Партнерський матеріал» публікуємо на комерційних або партнерських засадах.