Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

ЗДОРОВ'Я

22 січня
869

Поради щодо здоров'я

Кожна жінка іноді потребує фахової консультації лікаря. Сайт Сторрісс готовий допомогти нашим читачам отримати фахову пораду і консультацію педіатра, терапевта, психолога, дерматолога, окуліста, отоларинголога або іншого спеціаліста. 

 

Усі ми хворіємо, тому потребуємо допомоги і знань. Ніхто не хоче ризикувати власним життям і здоров'ям.  Тому краще завчасно підготуватися до можливих сезонних, вікових або інших проблем зі здоров'ям.  Адже не завжди можна отримати фахову пораду у своєї подруги чи знайомої. Звичайно, найкраще отримати консультацію у фахівця. 

 

Редакція сайту запрошує до співпраці психологів, терапевтів, стоматологів, косметологів та інших медичних працівників, які мають відповідну кваліфікацію і досвід лікування від жіночих хвороб.

 

Якщо у вас є важлива  актуальна інформація для жінок, ми готові написати статтю про це або взяти у вас інтерв’ю. 

 

Надішліть нам, будь ласка, листа із пропозицією щодо співпраці. Зазначте стисло суть проблеми, про яку ви хотіли б розповісти читачам і дані контактної особи. Мабуть, наші читачі захочуть більше дізнатись про ваш медичний заклад. Тож ваш банер на сайті допоможе людям швидше знайти вашу клініку або медичний кабінет.

 

Дякуємо вам!

 

Пишіть: storriss1@gmail.com 

 

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!