Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити
Донат на підтримку журналістів веб-сайту

Допомога незалежним журналістам

Ми не отримуємо подачок від влади, коштів від політиків чи грантів. Ваша підтримка допоможе розвивати наш проєкт, а також незалежним журналістам України.

Оберіть суму вашого внеску за інформаційні послуги зараз
Я новий користувач
Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Щоб отримати додаткову інформацію про те, як ми використовуємо ваші дані, прочитайте, будь ласка, нашу політику конфіденційності та використання файлів cookie.


Питання-відповіді

Читати безкоштовно ви можете лише обмежену кількість життєвих історій. Для читання ексклюзивних історій і оновлення контенту у вас має бути особистий ідентифікатор. Його можна отримати після вказування вашого e-mail або реєстрації через акаунт у соціальній мережі. Лише після цього ви отримаєте доступ до наших ексклюзивних історій. Ви матимете особистий кабінет, зможете змінити пароль, переглянути свій пакет і всі проведені оплати. Для реєстрації вам необхідно підтвердити свій номер телефону, e-mail, зазначити справжнє ім'я і прізвище. Конфіденційність збереження ваших даних гарантовано! У нас така ж система ідентифікації і обліку персональних даних користувачів, яку використовують інші інтернет-майданчики при реєстрації і купівлі вами товарів онлайн. Ми працюємо чесно і прозоро. Ви свідомо робите вибір одного із пакетів і завжди можете відмовитись від передплати. Відмовитись від вибраного вами пакета можна за три дні до закінчення терміну його дії. Передплата на сайті STORRISS безпечна і надійна на 100 відсотків! Обравши пакет STORRISS ПРЕМІУМ ви зекономите кошти і матимете доступ до усіх історій, а також архіву ексклюзивних життєвих історій. Передплатіть один із пакетів лише за одну гривню у першій місяць зараз. Дякуємо вам!

У вас є вибір із трьох пакетів передплати. Ви матимете змогу переглядати історії 24/7 на усіх ґаджетах, через які оформили передплату. Відмовитись від передплати можна будь-коли, проте не пізніше, ніж за три дні до початку наступного щомісячного терміну дії вашого пакета.

ПЕРШИЙ пакет - «STORRISS-1». Це обмежений доступ до 20 ексклюзивних історій щотижневої газети «ЖИТТЯ», щотижневої газети «Життя. Історії», газет «Життєві історії» і "Найкращі жіночі історії". ДВАДЦЯТЬ нових ексклюзивних історій на місяць зі згаданих вище видань. Друковані видання вийдуть у світ у місті через три і більше днів після того, як ви отримаєте доступ до історій онлайн. Спробуйте: лише за 1,00 гривню на 4 тижні. Після цього 20,00 гривень на місяць.

ДРУГИЙ пакет - «STORRISS-2». Це доступ до 30 екслюзивних історій щотижневої газети «ЖИТТЯ», щотижневої газети «Життя. Історії», газет «Життєві історії» і "Найкращі жіночі історії". ТРИДЦЯТЬ нових ексклюзивних історій на місяць зі згаданих вище видань. Друковані видання вийдуть у світ у місті через три і більше днів після того, як ви отримаєте доступ до історій онлайн. Спробуйте: лише за 1,00 гривню на 4 тижні. Після цього 30,00 гривень на місяць.

ТРЕТІЙ пакет - «STORRISS. ПРЕМІУМ». Це повний доступ до 50 екслюзивних історій чотирьох газет онлайн: «ЖИТТЯ», «ЖИТТЯ. ІСТОРІЇ», «ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ», «НАЙКРАЩІ ЖІНОЧІ ІСТОРІЇ». Прочитайте УСІ ІСТОРІЇ з газет першими! Друковані видання вийдуть у світ у місті через три і більше днів після того, як ви отримаєте до них доступ онлайн.
Спробуйте: лише за 1 гривню на 4 тижні. Після цього 35,00 гривень на місяць. АКЦІЙНА пропозиція - 35,00 грн замість 50 грн на місяць!
Ви можете зекономити додатково 20 відсотків, якщо оформите передплату на рік. Вартість річної передплати зі знижкою - 308 гривень!
Відтепер ви читатимете історії без обмежень і прийматимете участь у розіграші редакційних подарунків!
ЕКОНОМІЯ ПОНАД 200% порівняно з вартістю передплати чотирьох паперових газет через "Укрпошту"!

Ви завжди можете відмовитись від передплати не пізніше ніж за три робочі дні до настання наступного щомісячного терміну дії пакета. Система оновлює термін дії вашого пакета щомісяця.

Щоб оплачувати гонорари авторам, утримувати редакцію та сплачувати інші видатки ми змушені запропонувати читачам платний доступ до історій. Основними перевагами для онлайн-передплатників є значна ЕКОНОМІЯ КОШТІВ порівняно з передплатою газет через «Укрпошту» і ОТРИМАННЯ доступу до ІСТОРІЙ РАНІШЕ. Передплатники пакету «STORRISS ПРЕМІУМ» економлять понад 200% коштів порівняно з передплатою усіх чотирьох друкованих газет через «Укрпошту». Окрім цього передплатники цього пакету не бачитимуть банерної реклами.
Наші історії ексклюзивні. Їх можуть прочитати передплатники ЛИШЕ У ДРУКОВАНИХ ГАЗЕТАХ АБО НА САЙТІ STORRISS.COM. Вартість цифрової передплати мінімальна і доступна для багатьох читачів. Передплата на перші чотири тижні на будь-який наш пакет – лише ОДНА гривня.

Щоб скасувати передплату, не потрібно телефонувати до редакції. Це можете зробити лише ви онлайн. Для цього заповніть відповідну форму в особистому кабінеті. Це зовсім не складно. Зауважте, що вихід із вашого профілю або видалення e-mail не призведе до скасування передплати! Ви можете її скасувати лише особисто і не пізніше ніж за три робочі дні до дати автоматичного списання коштів із вашої банківської карти. Тому робіть усе вчасно, будь ласка.

Так, це просто зробити. Акаунт зберігається за вами. Спочатку перевірте, чи є на вашій картці кошти. Після цього увійдіть в особистий кабінет на сайті. Оберіть відповідний пакет і здійсніть оплату онлайн. Невдовзі на ваш e-mail надійде повідомлення про передплату, і ви матимете доступ до історій відповідно до обраного пакета.

Не варто переживати і телефонувати до редакції через це. Пароль можна легко відновити. Введіть свій e-mail в особистому кабінеті і поставте галочку навпроти слів «Забули пароль?». На ваш e-mail невдовзі надійте новий пароль. Ви також можете самостійно його змінити в особистому кабінеті у вкладці «Особиста інформація».

Доступ до історій сайту система блокує автоматично, здебільшого у кількох випадках:
через закінчення пробного терміну безкоштовного доступу до історій;
через відсутність своєчасної оплати за вибраний пакет на поточний термін;
через відсутність коштів на вашій картці;
через закінчення терміну дії вашої картки.
На ваш e-mail повинні завчасно надійти листи-попередження про відімкнення доступу до сайта. Якщо ви не отримували їх, напишіть на e-mail: storriss1@com.ua. Також ви можете зателефонувати до служби підтримки щоденно, крім вихідних, з 11.00 до 13.00 і з 14.00 до 16.00. Тел.: (032) 295-85-18; 067-672-03-94

Правильне використання банківської картки ваших рідних передбачає оформлення довіреності, проте, на жаль, це не часто трапляється. Якщо ви використовуєте банківську карту свого чоловіка, дружини, батька, або мами зі згоди ваших рідних, ви можете здійснити оплату за наші пакети. Проте відповідальність за це несете ви.
Візьміть до уваги! Використання чужих банківських карток без згоди власників карток кваліфікується як крадіжка коштів (ст. 185 Кримінального кодексу України) і тягне за собою кримінальну відповідальність.

Це можна зробити лише зі згоди служби підтримки сайту. Напишіть нам листа на e-mail: storriss1@com.ua. Самостійно в особистому кабінеті змінити e-mail не можна!

Так, це можна зробити. Зайдіть в особистий кабінет на сайті і натисніть на вкладку «Історія платежів». Там розміщена інформація про дату і суму останнього вашого платежу а також дату автоматичного списання коштів на наступний термін передплати згідно з обраним пакетом.

Лайки/дизлайки можуть ставити усі читачі вебсайту.

Ви відкриваєте наш сайт через iPhone за допомогою браузера Safari у режимі «Приватний доступ». Щоразу система просить вас увести логін. Все правильно. Переглядаючи історії у цьому режимі, система дбає про те, щоб сайти не використовували ваші особисті дані й не відстежували ваших дій. Аби відключити цей режим, вам слід натиснути на кнопку «Приватний доступ», а потім на кнопку «Готово». Тоді проблем із постійною вимогою логінитися не має виникати.

Так, читати історії сайту можна після оформлення передплати з різних електронних пристроїв (стаціонарні комп’ютери, ноутбуки, планшети, смартфони). Зауважте, що попередньо вам потрібно залогінитися із кожного з пристроїв, якими ви користуєтесь.

Якщо термін дії вашої картки закінчився і ви бажаєте продовжити передплату, оформіть у банку нову картку і активуйте її. Перевірте, чи є кошти на картці. Після цього увійдіть в особистий кабінет на сайті і перейдіть у вкладку «Особиста інформація». Програма скерує вас до відповідної платіжної системи для зміни даних вашої картки. Акуратно введіть ці дані. Після цього отримаєте повідомлення на e-mail про реєстрацію нової карти в системі і продовження передплати відповідного пакета.

Так. Юридичні особи можуть здійснювати передплату за доступ до нашого контенту зі свого рахунку в банку. Ви можете оплатити передплату на рахунок ФОП платника єдиного податку 3-ї групи (за інформаційні послуги). Напишіть листа на мейл storriss1@gmail.com з інформацією про вашу фірму і бажаний пакет передплати. Після сплати коштів ваш мейл буде додано до відповідного пакету. Вам потрібно зареєструватись на вебсайті з того гаджета, на якому ви переглядатимете історії порталу СТОРРІСС.

Так, можна. Щоб змінити обраний пакет передплати, потрібно у вашому особистому кабінеті відмовитись від автоматичного списання коштів за обраний пакет. Зробити це радимо не пізніше ніж за три робочі дні до списання коштів із вашої банківської картки, інакше пакет автоматично продовжує дію ще на місяць. Дата списання коштів зазначена у вашому особистому кабінеті.
Після відмови від списання коштів за цей пакет ви можете обрати інший. Про обрання іншого пакета ви отримаєте відповідне повідомлення на свій e-mail.
Перекинути кошти з одного пакета на інший не можна.
Також ви можете зателефонувати до служби підтримки щоденно, крім вихідних, з 11.00 до 13.00 і з 14.00 до 16.00. Тел.: 067-672-03-94

Аби продовжити передплату, потрібно насамперед подбати про наявність коштів на вашій картці. Якщо кошти є, тоді платіжна система стягуватиме їх автоматично щомісяця і передплата буде продовжена.
Якщо коштів на вашій картці не буде, ви отримуватимете повідомлення на e-mail про відсутність коштів на передплату вашого пакета. Щойно кошти з’являться на картці – система оплати спише їх і автоматично відкриє вам доступ до контенту сайту.
Якщо термін дії вашої картки закінчився і ви бажаєте продовжити передплату, увійдіть в особистий кабінет, а потім перейдіть у вкладку «Особиста інформація». Уведіть дані своєї нової банківської картки. Після цього ви отримаєте повідомлення на свій e-mail про реєстрацію нової карти і продовження передплати відповідного пакета.

Так, це можна легко зробити. Задля цього увійдіть в особистий кабінет на сайті і перейдіть у вкладку «РОЗСИЛКИ». Поставте там відповідну галочку про відмову. Також це можна зробити у кожному листі-повідомленні, який ви отримуватимете від нас. Наприкінці листа буде посилання зі словами «Бажаєте відмовитись від розсилки?». Просто натисніть на це посилання і все.

Так, це можна зробити. Рекламу бачать лише ті, хто обрав перший або другий пакет передплати. ТРЕТІЙ пакет «STORRISS ПРЕМІУМ» - це читання історій без банерної реклами і економія понад 200% коштів. Це ПОВНИЙ ДОСТУП до 50 ІСТОРІЙ щомісяця чотирьох газет онлайн: «ЖИТТЯ», «ЖИТТЯ. ІСТОРІЇ», «ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ», «НАЙКРАЩІ ЖІНОЧІ ІСТОРІЇ».

Ви можете передплатити для ваших рідних онлайн чотири друковані газети з історіями, які не повторюються. Газети їм доставлятимуть листоноші «Укрпошти». Передплату онлайн можна оформити лише через сайт «Укрпошта» за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/.
У стрічці пошуку потрібно зазначити назву відповідної газети або її передплатний індекс. Вкажіть кількість комплектів газети (один комплект - це одна газета). Оберіть термін передплати і натисніть «ОФОРМИТИ». Зазначте дані отримувача газети, його адресу і спосіб доставки. Після цього здійсніть оплату онлайн.
Наші видання:
Газета «ЖИТТЯ». Індекс – 08270. Виходить щотижня.
Газета «Життя. Історії». Індекс – 49690. Виходить щотижня.
Газета «Життєві історії». Індекс – 06694. Виходить двічі на місяць.
Газета «Найкращі жіночі історії». Індекс – 68068. Виходить двічі на місяць.
Газета "Дуже смачно!". Індекс - 99715. Виходить щомісяця.
Якщо ваша мама, або бабуся мають доступ до інтернету і читають онлайн, оформіть їм передплату на пакет STORRISS ПРЕМІУМ. Читання історій онлайн зі сайту – це 200 % економія коштів у порівнянні з передплатою чотирьох друкованих газет з життєвими історіями!
АКЦІЯ! Передплатіть паперову газету "Життя" на 6 місяців для ваших рідних і отримайте онлайн доступ до пакету "STORRISS ПРЕМІУМ" на 6 місяців лише за ОДНУ гривню.

Нам прикро, що сервіс Сайту не є досконалим і ми завдали вам моральної шкоди. Просимо вибачити нас. Будь ласка, перегляньте ще раз рубрику «Запитання-відповіді» у нижній частині Сайту. Можливо там є вирішення проблеми?
Надішліть свою скаргу на e-mail: storriss1@com.ua. Ми гарантуємо розглянути її впродовж декількох днів і відповісти вам. Якщо ви не отримали відповіді, будь ласка, зателефонуйте до служби підтримки щоденно, крім вихідних, з 11.00 до 13.00 і з 14.00 до 16.00. Тел.: 067-672-03-94

Уся інформація є у рубриках: «Конкурси» і «Конкурс віршів». Вони розташовані у нижній частині сайту. Для участі у конкурсах вам необхідно зареєструватись на сайті за допомогою вашого e-mail або акаунта в соцмережі.
Прочитайте, будь ласка, уважно умови конкурсів і якщо у вас виникатимуть запитання телефонуйте до редакції.

Красиві вірші про кохання можуть бути розміщені на сайті або у наших виданнях. Прочитайте уважно умови конкурсу віршів. Ми готові допомогти авторам показати свою творчість українцям. Гонорари за вірші ми не виплачуємо. Книги не друкуємо. Якщо у вашому доробку є три вірші про кохання надішліть їх до редакції. Спочатку уважно прочитайте зміст рубрики «Конкурс віршів», яка розташована внизу сайту. Дякуємо.

Так, надсилайте ваші пропозиції на e-mail: storriss1@gmail.com. Просимо вас писати стисло, конкретно і обов’язково зазначати ваше справжнє ім’я і номер телефону. Якщо пропозиція зацікавить нас, працівник напише вам листа або зателефонує.

Наша мета – допомогти початківцям і маловідомим письменникам знайти себе і свого читача. Досвідчені письменники можуть стати нашими дописувачами. Ми готові розмістити на сайті і у друкованих газетах на умовах конкурсу три ваші життєві історії. Якщо отримаємо чимало схвальних відгуків читачів, ми запропонуємо вам співпрацю на гонорарній основі. Умови оплати узгоджуємо індивідуально. Якщо ви вважаєте свої твори унікальними, будь ласка, не пишіть нам. Ми не публікуємо ані книжок, ані рукописів і не видаємо їх. Співпраця з дописувачами можлива лише після вашої реєстрації на сайті і публікації історій на умовах конкурсу. Запрошуємо усіх прочитати умови наших творчих конкурсів у рубриці «Конкурси».

Якщо ви сумлінно навчаєтесь на факультеті журналістики будь-якого навчального закладу України, ми готові допомогти вам пройти практику дистанційно. Ми узгодимо із вами декілька творчих завдань і терміни їхнього виконання. Це може бути отримання інтерв’ю у зірки, написання історій, редагування матеріалів, підготування добірки новин тощо. Прохання попередньо надіслати своє резюме на e-mail: storriss1@com.ua і зазначити в темі листа «практика».

Ні, ми не друкуємо книг і не займаємось їхнім розповсюдженням. Якщо у вашому творчому доробку є захопливі романтичні, або драматичні історії до 30.000 знаків кожна, ми можемо прочитати їх. Якщо вони зацікавлять, вам обов’язково відпишуть. Будь ласка, спочатку прочитайте уважно зміст рубрики «Конкурси», яка розміщена в нижній частині сайту.

Просимо ще раз уважно переглянути всі запитання-відповіді. Якщо все ж таки ви не знайшли відповіді, надішліть свого листа на e-mail: storriss1@com.ua, або зателефонуйте до служби підтримки з 11.00 до 13.00 год і з 14.00 до 16.00 (щоденно, крім вихідних днів). Тел.: 067-672-03-94

Ми не просимо донатів. Будь ласка, донатьте на ЗСУ. Ми вдячні кожному за читання життєвих історій, за участь у конкурсах, рекламу нашого сайту в соціальних мережах, розповіді друзям про наші історії і оформлення передплати онлайн не лише для себе. Ви можете зробити приємний подарунок і оформити передплату на пакет "STORRISS ПРЕМІУМ" за акційною ціною зі знижкою для своїх коханих, рідних, друзів або колег по роботі. Ми будемо вдячні за оформлення для них подарунку на пакет "STORRISS ПРЕМІУМ". Напишіть нам листа. Повідомте про ваші враження від читання історій або покритикуйте нас. Якщо ви готові запропонувати інші форми допомоги напишіть, будь ласка. Дякуємо!