Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Календарі. Купити

05 жовтня
1684

Календарі 2024 онлайн

КАЛЕНДАР 2024 ВАРТО КУПИТИ ОНЛАЙН  

Календар-планер на 2024 рік. Формат А3. Настінно-настільний. 

https://storriss.com/calendar 

 

Найнижча ціна в Україні!

 

Календар-планер на 2024 рік. Купуйте онлайн. Календарі інформують про робочі та вихідні дні року, державні, народні, церковні й міжнародні свята, допомагає раціонально планувати робочі і вихідні дні, нагадувати про потребу вчасно виконати занотований список справ. Календар-планувальник розміщено на 15 сторінках. Перші 12 сторінок – це календарні сітки 12 місяців року, 13-та сторінка – це планувальник на 12 місяців року, 14-та сторінка – стислий опис державних, церковних і міжнародних свят року, 15-та сторінка – календар 2025 року.

В кожному квадраті сітки є чотири горизонтальні лінії для власноручного запису важливих справ, зустрічей і завдань цього дня. Сітка днів кожного місяця року займає приблизно 90 відсотків площі сторінки.
В кожному квадраті сітки дня місяця є позначення у вигляді двох цифр через косу лінію. Перша цифра – день від початку року, а друга цифра – день до закінчення року. Державні свята кожного місяця року зазначені у відповідних квадратах-днях маленьким кеглем шрифту. Дні тижня позначено чорним кольором, а святкові – бірюзовим.

Календар можна використовувати як настінний, так і настільний. Усі сторінки календаря скріплені зверху подвійною пружиною, і за допомогою ригеля календар можна повісити на стіну.
У нижній частині сторінки горизонтально розміщено маленькі календарні сітки всіх 12 місяців 2024 року.
У правій частині календаря розміщена вертикальна колонка з пробілами – для власноручного записування важливих до виконання справ та інформації. Колонка має назву «НОТАТКИ».

 

 

Календар-планер ЖИТТЯ на 2024 рік. Найкращий подарунок до свята.

 

Ціна у виробника - 150,00 грн. Для гуртових покупців, колективів підприємств та ЗСУ (від 10 шт) - знижки! 

Ціна на "Розетці" становить від 225,00 грн і вище

Пакування за рахунок Продавця. Доставка за рахунок покупця через "Укрпошту", або "Нову пошту". 

 

Замовлення онлайн тут:  https://storriss.com/calendar

 

ОПИС КАЛЕНДАРЯ-ПЛАНЕРА 2024

 

Календарі інформують про робочі та вихідні дні року, державні, народні, церковні й міжнародні свята, допомагає раціонально планувати робочі і вихідні дні, нагадувати про потребу вчасно виконати занотований список справ тощо.
Горизонтальний календар має формат А3 (42х30 см) і виконаний на щільному офсетному імпортному папері. Основа календаря – картон.
Календар-планувальник розміщено на 15 сторінках. Перші 12 сторінок – це календарні сітки 12 місяців року, 13-та сторінка – це планувальник на 12 місяців року, 14-та сторінка – стислий опис державних, церковних і міжнародних свят року, 15-та сторінка – календар 2024 року.
Угорі календаря розташована горизонтальна плашка бірюзового кольору, на якій великими літерами написано відповідний місяць року і рік.
Дні тижня позначено чорним кольором, а святкові – бірюзовим.
Вага одного календаря в картонному упакуванні - 485 грам. Кожен календар має індивідуальне упакування.
Календар запаковано в прозорий подарунковий целофановий пакет, який вкладається у картонну коробку для безпечного доставляння поштою. Все це включено в ціну, окрім доставляння товару покупцеві.
Календар допоможе організувати ваш день, спланувати важливі зустрічі, вчасно виконати завдання і не забувати про важливі дати і свята. Це чудовий подарунок на іменини, або День народження для вас, ваших рідних, друзів, колег по роботі. 

 

Папір офсетний

Розміри календаря - 30 см х 42 см

Вага - 485 грам 

 

Вартість календаря-планера на 2024 рік - 150,00 грн.

 

Замовлення онлайн тут: https://storriss.com/calendar

 

Упакування за рахунок продавця. Доставка через "Укрпошту" і "Нову пошту" за рахунок покупця.