Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

КАЛЕНДАРІ. КУПИТИ

05 жовтня
135

Календар 2024

КАЛЕНДАРІ У ПОДАРУНОК

 

Календар-планер на 2024 рік. Купуйте онлайн.

 

 

Календар-планер ЖИТТЯ на 2024 рік.

Ціна у виробника - 280,00 грн. Для гуртових покупців (від 5 шт) - знижки!

Ціна на "Розетці" становить: 295,00 - 340,00 грн

Пакування за рахунок Продавця. Доставка за рахунок покупця через "Укрпошту", або "Нову пошту". 

 

ОПИС КАЛЕНДАРЯ-ПЛАНЕРА 2024

 

Календарі інформують про робочі та вихідні дні року, державні, народні, церковні й міжнародні свята, допомагає раціонально планувати робочі і вихідні дні, нагадувати про потребу вчасно виконати занотований список справ тощо.
Горизонтальний календар має формат А3 (42х29.7 см) і виконаний на щільному офсетному імпортному папері. Основа календаря – картон.
Календар-планувальник розміщено на 15 сторінках. Перші 12 сторінок – це календарні сітки 12 місяців року, 13-та сторінка – це планувальник на 12 місяців року, 14-та сторінка – стислий опис державних, церковних і міжнародних свят року, 15-та сторінка – календар 2024 року.
В кожному квадраті сітки є чотири горизонтальні лінії для власноручного запису важливих справ, зустрічей і завдань цього дня. Сітка днів кожного місяця року займає приблизно 90 відсотків площі сторінки.
В кожному квадраті сітки дня місяця є позначення у вигляді двох цифр через косу лінію. Перша цифра – день від початку року, а друга цифра – день до закінчення року. Державні свята кожного місяця року зазначені у відповідних квадратах-днях маленьким кеглем шрифту.
Угорі календаря розташована горизонтальна плашка бірюзового кольору, на якій великими літерами написано відповідний місяць року і рік.
Дні тижня позначено чорним кольором, а святкові – бірюзовим.
Календар можна використовувати як настінний, так і настільний. Усі сторінки календаря скріплені зверху подвійною пружиною, і за допомогою ригеля календар можна повісити на стіну.
У нижній частині сторінки горизонтально розміщено маленькі календарні сітки всіх 12 місяців 2023 року.
У правій частині календаря розміщена вертикальна колонка з пробілами – для власноручного записування важливих до виконання справ та інформації. Колонка має назву «НОТАТКИ».
Вага одного календаря в картонному упакуванні - 485 грам. Кожен календар має індивідуальне упакування.
Календар запаковано в прозорий подарунковий целофановий пакет, який вкладається у картонну коробку для безпечного доставляння поштою. Все це включено в ціну, окрім доставляння товару покупцеві.
Календар допоможе організувати ваш день, спланувати важливі зустрічі, вчасно виконати завдання і не забувати про важливі дати і свята. Це чудовий подарунок на іменини, або День народження для вас, ваших рідних, друзів, колег по роботі. 

 

Папір офсетний

Розміри календаря - 29.7 см х 42 см

Вага - 485 грам 

 

Вартість календаря-планера на 2024 рік - 280,00 грн.

 

Замовлення приймаємо на вайбер: 098-330-24-16. Упакування за рахунок продавця. Доставка через "Укрпошту" і "Нову пошту" за рахунок покупця.