Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

ЗНАКИ ЗОДІАКУ: ОВЕН, ТЕЛЕЦЬ, БЛИЗНЮКИ, РАК, ЛЕВ, ДІВА, ТЕРЕЗИ, СКОРПІОН, СТРІЛЕЦЬ, КОЗОРІГ, ВОДОЛІЙ, РИБИ

Астрологія – Storriss

Гороскоп на тиждень

08 квітня - 14 квітня 2024
23108

Овен (21 березня - 20 квітня)

Тиждень сприятливий щодо спілкування. Легко знайдете спільну мову навіть із тими, з ким раніше не ладили. Можете знайомитися, миритися після сварок, закохуватися або просто насолоджуватися цікавими розмовами. Чарівність допомагатиме залагоджувати професійні питання – користуйтеся нею.

Телець (21 квітня - 21 травня)

Діяльним представникам знака стане нуднувато: справ багато, але всі вони одноманітні, а змога проявити себе з'являтиметься нечасто. Інших тиждень тішитиме передбачуваністю, адже у відсутності неприємних сюрпризів є плюси. Робіть те, що запланували раніше.

Близнюки (22 травня - 21 червня)

Навряд вдасться уникнути розбіжностей; вони можливі і на роботі, і вдома. Найчастіше йтиметься про якісь дрібниці, тож не варто особливо гарячкувати, брати те, що відбувається, занадто близько до серця. Іноді простіше піти на поступки, ніж витрачати час на суперечки.

Рак (22 червня - 22 липня)

Вас добре розумітимуть і давні знайомі, і нові. Якщо потрібна допомога в реалізації якихось ідей, ви швидко її отримаєте. Будете доволі енергійними та рішучими. Стане простіше впоратися з якимись справами, які раніше не вдавалися. З’явиться нагода зміцнити ділові зв'язки.

Лев (23 липня - 21 серпня)

Імовірні напружені моменти. Важливо зберігати спокій, не піддаватися на провокації, не втрачати голови, якщо щось відбуватиметься не за планом. Виявляться корисними знання і досвід, отримані раніше. Завдяки їм зорієнтуєтеся в неоднозначних ситуаціях, знайдете відповіді на багато запитань.

Діва (22 серпня - 23 вересня)

З'явиться багато ідей – від масштабних і складних у реалізації до таких, які можна втілити в життя негайно. Буде багато шансів зрости професійно. Ймовірні вдалі відрядження і ділові переговори. Не виникатиме ні найменших розбіжностей із близькими.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)

Сприятливий і плідний тиждень. Зробите багато доброго і для себе, і для інших. Домогтися успіху часто виявиться простіше, ніж ви очікували. Річ не тільки у вдалому збігу обставин, а й у винахідливості. Випробуєте методи, про які раніше ніхто навіть не замислювався.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

Ймовірний прогрес у складних справах. Правильно розставите пріоритети і зосередитеся на тому, що вимагає уваги. Навряд хтось зможе відвернути вас або збити з пантелику. До слушних порад прислухайтеся, а погані пропускайте повз вуха. Не піддавайтеся спокусам.

Стрілець (23 листопада - 22 грудня)

Тиждень хоч і неспокійний, але вдалий. Ваше завдання – дивитися на речі реалістично й намагатися об'єктивно оцінити сили. Не завжди варто наодинці братися до складних справ, адже можна знайти союзників, які із задоволенням візьмуть на себе частину турбот. Уникайте суєти.

Козеріг (23 грудня - 20 січня)

Висока ймовірність дурних суперечок. Дріб'язкова розбіжність може призвести до сварки, якщо ви поведете себе неправильно. І настрій, і ситуація загалом помітно зміняться на краще, коли зосередитеся на якійсь важливій і цікавій справі. Тут зможете домогтися великого успіху.

Водолій (21 січня - 19 лютого)

Сприятливий тиждень, сповнений подій, які надихатимуть. Легко візьметеся до всього нового, і це чудово, адже можете зробити багато корисних речей і для себе, і для інших. Стане зрозуміло, чим дорожите, від чого хотіли б відмовитися і що змінити. Відтак знайдете спосіб подолати перешкоди.

Риби (20 лютого - 20 березня)

Чудовий тиждень щодо спілкування. Неважливо, йдеться про ділові чи особисті контакти; в будь-якому разі добре ладнатимете з людьми, часто зрозумієте їх із півслова, до багатьох знайдете підхід. Можете обговорювати плани на майбутнє, домовлятися зі союзниками.

Магістр астрології: Андрій БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ, ексклюзивно для STORRISS.

Прочитайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter