Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Конкурс віршів

28 грудня
2067

Призові конкурси

КОНКУРСИ 

"Вірші про кохання" - це новий конкурс, який ми проводимо разом із газетами "Життя. Історії" і "Життєві історії"

Якщо у вас є талант до написання віршів і ви готові поділитися творами з читачами, запрошуємо взяти участь у творчому конкурсі. 

Ми зацікавлені у просуванні молодих авторів, які прагнуть реалізувати свої здібності, розвинути талант, отримати відгуки читачів. Гонорарів ми не виплачуємо!

Ваш літературний досвід і вік не мають жодного значення для участі в конкурсі. 
Учасник конкурсу гарантує, що саме він є автором вірша і його твір раніше ніде не був опублікований. 
Надішліть, будь ласка, до редакції свої вірші, які обов’язково прочитають редактори видань. Рішення про розміщення творів на сайті або відмову в публікації ухвалюють наші редактори. Зовнішній вплив на їхні рішення або їх оскарження неможливі. 

Вимоги: вірш про кохання і почуття до близьких людей, гарна українська мова, наявність рими, дотримання ритміки вірша, обсяг до 4000 знаків із пробілами.

Участь у конкурсі без реєстрації на сайті неможлива. Тому, будь ласка, спочатку зареєструйтесь за допомогою вашого e-mail або профілю в соцмережі. 

Троє авторів віршів, які отримуватимуть найбільше онлайнових переглядів своїх віршів, отримають наприкінці року в подарунок календарі-планери. Найкращі автори також зможуть опублікувати свої вірші на сторінках газети "Життя. Історії". 

Бажаємо вам успіхів!

Напишіть: avtor.roku@gmail.com, або petrivska64@ukr.net 

 

Україна переможе!