Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Адреса

27 грудня
1188

Адреса редакції

 

Адреса: п/с 1623, місто Львів, 79016

Графік роботи: 10.00 - 17.00, щоденно крім вихідних

Напишіть на e-mail: storriss1@gmail.com

Телефонуйте: 067-672-03-94;  063-01-84-804

 

"Укрпошта" і портал Storriss запрошують вас читати і передплачувати онлайн видання з історіями про життя українців.

 

ЧИТАЧАМ

 

Дякуємо вам за дописи і читання наших історій. Ми переглядаємо кожну вашу історію, пропозицію або скаргу. Ваші відгуки про авторів і їхні твори важливі не лише для нас. На жаль, ми не маємо змоги відповісти кожному. Проте активним авторам і читачам, які поширюють інформацію про сайт СТОРРІСС, історії і конкурси в соцмережах, допомагають нам ставати кращими, ми намагатимемось обов’язково відписати.

Будь ласка, не копіюйте історії зі сайту, а робіть активні посилання на наш ресурс. Розкажіть своїм друзям і колегам про наші історії, новини, конкурси, а також пишіть про свої враження від читання в соціальних мережах. Спочатку зареєструйтесь, будь ласка, на сайті. Дякуємо. 

 

ПИСЬМЕННИКАМ

 

Досвідчені письменники можуть стати нашими постійними авторами. Проте для початку співпраці ми розмістимо на сайті або у друкованих газетах на умовах конкурсу три ваші життєві історії. Якщо отримаємо чимало схвальних відгуків читачів, ми запропонуємо вам постійну співпрацю на гонорарній основі. Умови оплати узгоджуємо індивідуально. Якщо ви вважаєте свої твори унікальними, будь ласка, не пишіть нам.

Ми не публікуємо ані книжок, ані рукописів і не видаємо їх.

Співпраця можлива лише після вашої реєстрації на сайті і публікації трьох історій на умовах конкурсу (без виплати гонорарів). Запрошуємо вас прочитати інформацію у рубриці «Конкурси».

Дякуємо вам!

 

МОЛОДІ

 

Запрошуємо до співпраці молодь, яка прагне реалізувати свої творчі здібності. Ми постійно проводимо для вас декілька призових конкурсів. Переможців визначатимуть редактори наших газет із обов'язковим урахуванням відгуків передплатників сайту.

Участь у конкурсах можлива лише після вашої реєстрації на сайті. Про перелік і умови конкурсів читайте в рубриках: "Конкурси" і "Конкурс віршів". Найкращі і постійні наші автори отримуватимуть гонорари.

Дякуємо вам за поширення інформації про наш сайт і творчі конкурси у соціальних мережах. Бажаємо вам успіхів і перемог!

 

ЗМІ

 

Розміщення наших історій в інших інтернет- або друкованих ЗМІ заборонено. Усі майнові і немайнові авторські права на інформацію, розміщену на сайті, належать видавцям газет: «Життя», «Життя. Історії», «Життєві історії», «Найкращі жіночі історії» та авторам історій. Заборонено будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів задля комерційної реалізації права доступу до цієї інформації. Якщо у вас є конкретні пропозиції щодо співпраці, тоді ми готові їх розглянути.

 

РЕКЛАМОДАВЦЯМ

 

Щодо розміщення банерної реклами, написання статей, інтерв’ю, створення партнерських проєктів просимо писати на мейл або телефонувати. Більше про умови рекламування читайте в розділі «Реклама» в нижній частині сайту.
Наша цільова аудиторія: 18-24 роки - 32%, 25-34 роки - 36%, 35-44 роки - 19%, 45-54 роки - 12%, 55+ - 1%.  Чоловіки - 15%, жінки - 85%. Більше інформації читайте у рубриці "Реклама".

 

БЛОГЕРАМ


Ви професійний блогер українського Facebook чи маєте свій канал у Telegram, Ютюб або Tik-Tok і бажаєте розміщувати наші ексклюзивні історії? Запропонуйте ваші умови співпраці. Пишіть на мейл із позначкою у темі листа «блогер». Е-mail: storriss1@com.ua. Якщо вас цікавлять "гроші вперед" або захмарні гонорари, будь ласка, не пишіть нам. Дякуємо!

 

МАРКЕТОЛОГАМ


Ви професійний Digital-маркетолог або сеошник? У вас є щонайменше один рік досвіду із залучення трафіка на сайти і щонайменше два реалізовані проєкти? Тоді ми готові розглянути ваші пропозиції щодо співпраці. Ми зацікавлені у правильному, ефективному налаштуванні і залученні трафіка на сайт. Надішліть, будь ласка, ваше резюме із написом у темі листа «маркетолог». Е-mail: storriss1@gmail.com

 

СПОВІДЬ. НАПИШІТЬ...

 

Наступ весни не зупинити,
Сили кохання не подолати,
Мрій не можна заборонити,
Гарні історії варто читати.
Ліку не мають у небі зорі...
Про почуття - пишіть у STORRISS

 

Сповідь… щира і відверта… Це біль, розділений навпіл із читачами сайту. Сповідь – це усвідомлення власних помилок, які призвели до серйозного конфлікту або навіть остаточного розриву стосунків із близькою людиною. Це надія на щасливе майбутнє і нове кохання. 

Іноді нам дуже самотньо або боляче від переживань. Ми прагнемо розповісти комусь про особисті проблеми або життєві негаразди. Сайт СТОРРІСС завжди поряд із вами.

Ви можете будь-коли написати нам листа. Ми не вимагаємо зазначати ваше справжнє ім’я або прізвище. Вигадайте собі творче псевдо.
Напишіть свою історію читачам сайту. Не переймайтесь вправним написанням історії українською мовою, стилістикою або граматикою. Ми відредагуємо історії читачів, які написані з душею і можуть допомогти іншим уникнути схожих помилок або проблем в особистому житті.

Поділіться своєю історією-сповіддю з читачами зараз. 

 

Напишіть на e-mail: storriss1@gmail.com

АДРЕСА: п/с 1623, місто Львів, 79016

 

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!