ГАЗЕТА «ЖИТТЯ. ІСТОРІЇ»
Війна і люди
![МАРІУПОЛЬ. ДО ЗАПИТАННЯ... МАРІУПОЛЬ. ДО ЗАПИТАННЯ...](https://storriss.com/storage/posts/March2023/CrIMEF9IrG2629iGm68X-966x676.jpg)
Мій незабутній Маріуполь, місто сонця й теплого моря, де ніколи не буває сумно і похмуро. Мій незабутній Маріуполю, я завжди тебе пам’ятатиму», – Вероніка, схилившись над блокнотом, поспішно робила записи. Тепер невідомо, коли вона повернеться до рідного міста і чи повернеться взагалі... «Маріуполь. До запитання», – змахнула сльозу і глянула за вікно. Аж не віриться, що їй разом з кількома знайомими вдалося вирватися з міста, яке нещадно понівечили вороги.
...Вероніка мешкала в Маріуполі на вулиці Абрикосовій, і це була не просто гарна назва. Абрикосові дерева тут росли, відколи себе пам’ятала. І було їх стільки, наче зірочок на смарагдовому небі! Маленькою Ніка любила їх лічити, але швидко збивалася. А вдома завжди залюбки готували абрикосове варення, варили смачні компоти. А ще ледь не всі мешканці вулиці Абрикосової готували абрикосовий соу...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ](https://storriss.com/storage/posts/July2024/xV2un4eX4WDMIkfzoQRn-554x554.jpg)
![ТОПОЛИНА БАЛАДА ТОПОЛИНА БАЛАДА](https://storriss.com/storage/posts/February2024/5K6vcNBEZhcqPBo2lt4O-554x554.jpg)
![КРИВЕНЬКА КАЧЕЧКА КРИВЕНЬКА КАЧЕЧКА](https://storriss.com/storage/posts/November2023/i9GIbqnfkzfbPdfGlE03-554x554.jpg)