ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ. ГАЗЕТА «ЖИТТЯ»
Жіночі історії
![ЧАС РІКОЮ ПЛИВЕ… ЧАС РІКОЮ ПЛИВЕ…](https://storriss.com/storage/posts/November2023/s6auBFd7Q5rVA7vtAdIX-966x676.jpg)
– Мамо, тату, можете привітати мене. Я одружуюся… – ще з порога сповістив новину молодший син Михальченків Дмитро. Батьки лише перезирнулися: це не найгірше, що могло трапитися з їхнім чадом, адже свого часу хлопець добряче попсував нерви своїм рідним.
Був справжнім шибайголовою, не минало й дня, аби хтось із сусідів, вчителів чи друзів Дмитрика не скаржився на чергову витівку хлопця. Втім, вчився він доволі добре, був тямовитим, отож після закінчення школи вступив до вишу в місті, додому приїжджав лише у вихідні. Дмитро, незважаючи на свій язикатий норов, про особисте життя батькам не розповідав. Із розповідей «доброзичливців» вони знали, що змінює дівчат, як рукавички, ні до кого надовго не прив’язується. І раптом – одруження. «Хто вона – та чаклунка, яка зуміла завоювати прихильність Дмитра, яка змусила його забути про парубоцькі принципи й наважитися на такий...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ… ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ…](https://storriss.com/storage/posts/July2024/chewOLxDmiTsrXp5RzgL-554x554.jpg)
![У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ](https://storriss.com/storage/posts/July2024/APvVGxefwC4eYlFATCmh-554x554.jpg)