ГАЗЕТА «ЖИТТЯ. ІСТОРІЇ»
Читаємо з дітьми
![ЯК ПОЛЮБИТИ ДОЩ ЯК ПОЛЮБИТИ ДОЩ](https://storriss.com/storage/posts/August2023/snkKWRF0HgOTokzYWfis-966x676.jpg)
– Мамо, знову дощ! Я не хочу дощу! Я хочу на вулицю! Мені нудно, – так розпочався день Маринки. І, звісно ж, її батьків.
За вікном і справді, як з відра, лив дощ. І жодного сухого місця не було – ні під кущиком, ні під камінчиком. Усе було мокрим, холодним і – бр-р-р – слизьким. Неприємно. Жодна парасолька не допоможе. А так хочеться на вулицю, бо ж дощ не дощ, а літо. То взимку можна мультики дивитись і казки читати, а сьогодні хочеться надвір.
– Маринко, ну що вдієш – дощ. Він незабаром закінчиться, то підемо погуляти, – обізвався тато, рятуючи ситуацію.
– Не хочу дощу! Хочу сонечка, – дівчинка набурмосилась, і з її оченят теж полився, як із маленької лійки, дощик. Дощик, що сповіщав про наближення домашньої грози. Маринка любила повередувати, у дощ вона хоті...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![«ДЯДЕЧКУ, ДОПОМОЖІТЬ!» «ДЯДЕЧКУ, ДОПОМОЖІТЬ!»](https://storriss.com/storage/posts/October2023/a395SqzL2SPZHEVRTVMh-554x554.jpg)
![МИСЛИВЦІ НА МУХОМОРІВ МИСЛИВЦІ НА МУХОМОРІВ](https://storriss.com/storage/posts/September2023/8AAkry0KCv86IjDJU2bM-554x554.jpg)