ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ. ГАЗЕТА «ЖИТТЯ»
Історія з життя
![«Я ПОВЕРНУСЯ В НАШ НАЙКРАЩИЙ ДЕНЬ» «Я ПОВЕРНУСЯ В НАШ НАЙКРАЩИЙ ДЕНЬ»](https://storriss.com/storage/posts/August2023/GFfcQ91pQv5z562e33bP-966x676.jpg)
(Продовження)
Ірина бачила, як мучився Мар’ян. Розуміла його почуття.
– Їдь додому. Ми дамо собі раду, – промовила якось. – Якщо зможеш, приїздитимеш до сина. Завжди будемо тобі раді.
Але минуло ще майже два роки до того часу, коли Мар’ян нарешті придбав квиток у своє минуле. Відчував, що Ніна здогадувалася про причину його зволікання із приїздом і вже не вірила різним поясненням. В останньому листі жінка повідомила, що діти збирають кошти на поїздку до нього. Цього Мар’ян допустити не міг, тому вирушив у дорогу.
Рідне обійстя зустріло його бідністю. Чисто прибране подвір’я, побілена хатина і навіть паркан, майстерно сплетений з лози, – все свідчило про те, що тут живуть працьовиті люди, однак… Їхня праця не принесла їм статків – лише пригладила оту злиденність, яка визирала з кожного кутка. Мар’ян...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter