Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Wellboy повинен виплатити компенсацію лейбла Papa Music

Люди

20 квітня
100

Скандал з українським співаком та продюсерською компанією триває.

Wellboy повинен виплатити компенсацію лейбла Papa Music

Wellboy змушений виплатити продюсерському центру Papa Music два мільйони доларів до 2028 року, щоби мати змогу користуватися сценічним ім'ям та виконувати свої пісні.


Про це заявив юрист лейбла під час інтерв’ю на YouTube-каналі "На часі". 


Продюсер Євген Тріплов та юрист Олександр Селіванов компанії Papa Music поспілкувалися з авторкою та ведучою каналу "На часі" Аліною Доротюк і прокоментували гучний скандал з українським співаком Антоном Велбоєм. Відомо: щоб достроково розірвати договір з Papa Music, Антон має сплатити два мільйони доларів, інакше він не зможе використовувати свій псевдонім Wellboy та виконувати музичні композиції. 

 

"В Антона є чітка компенсація, визначена… Єдина умова, згідною з якою він може вийти з контракту, – це виплата компенсації. Вона розбита на декілька періодів. Наразі компенсація у нього – два мільйони доларів", зазначив Олександр Селіванов.

 

Нагадаємо, причиною конфлікту між виконавцем і продюсерським центром стало відеозвернення Антона Велбоя, в якому він повідомив, що йде з лейбла. Окрім цього, акаунт українського співака в Instagram зламали, в чому він публічно звинуватив музичний лейбл. До того ж в одному з відеозвернень він прирівняв Papa Music до рекетирів з 90-х.

 

 

 

 

Автор: Софія ХОМИШИН

Прочитайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter