ГАЗЕТА «ЖИТТЯ. ІСТОРІЇ»
Українці у світі
![І МИЛА РОСЬ, І ЗЕЛЕНІ БЕРЕГИ МЕНЕ НАВІК ЗАЧАРУВАЛИ І МИЛА РОСЬ, І ЗЕЛЕНІ БЕРЕГИ МЕНЕ НАВІК ЗАЧАРУВАЛИ](https://storriss.com/storage/posts/June2023/Iz78yXf2z46bDOUxJICi-966x676.jpg)
Дивилася за вікно, лічила хвилини. Мікроавтобус, перевантажений і втомлений не менше, ніж пасажири, ледь-ледь добився до вокзалу. А там іще більше народу, – здавалося, людське море розгойдає не лише цей мікроавтобус, а навіть потяг, який не встигає розвозити люд подалі від війни. Евакуаційні рейси...
Колись про таке читали хіба що в літературі. І ось тепер у ролі пасажирів опинилися родини вже нинішніх вимушених переселенців. Здебільшого це жінки з дітьми, і всі вони зосереджені, кожна переймається тим, як вони доїдуть і що на них чекає завтра. Ніна також серед тих, хто змушений залишити рідну землю.
Коли твоя родина змушена роз’єднатися – що може боліти більше? Мама, бабуся і Ніна – вони прямують до Німеччини жіночим товариством. Тато Андрій залишається в Україні, і не просто залишається, а боронить нашу рідну неньку на фронті... Ніна, яка обожнювала подорож...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ… ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ…](https://storriss.com/storage/posts/July2024/chewOLxDmiTsrXp5RzgL-554x554.jpg)
![У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ](https://storriss.com/storage/posts/July2024/APvVGxefwC4eYlFATCmh-554x554.jpg)
![СЕЗОН МОРОЗИВА СЕЗОН МОРОЗИВА](https://storriss.com/storage/posts/July2024/TLgSfh95vJiorqtkZTTo-554x554.jpg)