ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ. ГАЗЕТА «ЖИТТЯ»
Життєва історія
![«ДЯКУЮ ЗА СИНА» «ДЯКУЮ ЗА СИНА»](https://storriss.com/storage/posts/May2023/mIvKFtvzZnVLTsGGR4k5-966x676.jpg)
Щодня дедалі частіше в думках – минуле, зустріч, яка назавжди змінила життя. Ми з тобою з дитинства були сусідами. Та ось я дізналася, що в цей нелегкий час ти захищаєш рідну землю. Що ж, так сталося, що ти і наш син наразі не зможете зустрітися. Та я вдячна тобі за нього.
З огляду на те, що сталося між нами, через десятки років, я хочу сказати тобі одне: «Дякую за сина». Можливо, із плином років життя робить нас мудрішими, але я жодного разу не пошкодувала, що так сталося. Так, справді, ти кохав її. А оті сварки між вами, бажання швидше все забути, викреслити з пам’яті і дружину, і дитину (щоправда, ви були в цивільному шлюбі) ні до чого доброго не привели. Звісно, мені, як кожній дівчині, хотілося заміж. Але ти так і не зміг її забути, навіть зі мною. Певно, якби на моєму місці була якась інша, однаково так би сталося.
Ти повернувся до неї і до дитини. Я не просила й не благала. Я розуміла, що ти не будеш...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ… ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ…](https://storriss.com/storage/posts/July2024/chewOLxDmiTsrXp5RzgL-554x554.jpg)
![У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ](https://storriss.com/storage/posts/July2024/APvVGxefwC4eYlFATCmh-554x554.jpg)
![СТЕЛИСЯ, БАРВІНКУ! СТЕЛИСЯ, БАРВІНКУ!](https://storriss.com/storage/posts/July2024/zXUk0FHKt4SXQTE87zhT-554x554.jpg)