ГАЗЕТА «ЖИТТЯ. ІСТОРІЇ»
Шлях додому
![ЗАБАНУВАЛА ЗАБАНУВАЛА](https://storriss.com/storage/posts/June2023/Vvo8HqEmJwisPIpIZKud-966x676.jpg)
– Місця, де народилисі і віросли, завжди є святими. Не можу сі я тут прижити – пора додому!
– Ви що, здуріли? До якого дому? Ваші хата давно продана, там жиють другі люди. – Так Іван намагався опам’ятати матір, яка зібралася до рідного села, до рідної оселі.
Уже більше ніж десять років Ганна проживала в місті із сином та його родиною. Свою хату згодилася продати, бо в селі коло всього треба ґаздівські руки, аби в порядку тримати. Чоловік її помер, а син продав рідне гніздо і забрав матір до себе.
У місті Ганна ніби душиласі від того шуму, все згадувала рідне село. А коли випадала нагода, любила вирватись на природу: то по гриби, то по ягоди.
Останніми місяцями жінка нездужала і майже не виходила з маленької кімнатини у квартирі. Вряди-годи поговорювала, що хоче повернутися в село, та родина не звертала на те уваги, бо зн...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![ДЕ МОЯ СТЕЖИНА? ДЕ МОЯ СТЕЖИНА?](https://storriss.com/storage/posts/June2024/LzZVcRBnZa1GHiRqfRPx-554x554.jpg)