Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

"Три мушкетери: Д'Артаньян"

КІНО

30 квітня
192

Нова кінострічка.

"Три мушкетери: Д'Артаньян"

"Три мушкетери: Д'Артаньян" – новий пригодницький бойовик за мотивами всесвітньовідомого роману Александра Дюма.

 

У центрі сюжету постає юний та амбітний Шарль Д'Артаньян, який прибуває до Парижа у пошуках своїх нападників. У хлопця на меті було помститися кривдникам, втім, він опинився у країні, де тривають складні релігійні війни. Окрім цього, Франції загрожує вторгнення британського війська. Юнак перебуває у самому центрі подій, які змінили історію не лише країни, а й його життя.


Головні ролі у фільмі виконали Венсан Кассель ("Дванадцять друзів Оушена", "Мій король", "Джейсон Борн"), Єва Грін ("Дім дивних дітей Міс Сапсан"), Франсуа Сівіль ("Кохання з другого погляду", "Поклик вовка"), Ромен Дюріс  ("Ейфель: Вежа кохання"), Піо Мармай  ("Фелічіта"(2020)). Режисерське крісло посів Мартін Бурбулон, раніше він також був режисером історичної мелодрами про Гюстава Ейфеля та будівництво велетенської вежі в центрі Парижа "Ейфель: Вежа кохання". Сценаристами стрічки "Три мушкетери: Д'Артаньян" були Матьє Делапорт і Олександр де Ла Пательєр.

 

Зазначимо, роман Александра Дюма "Три мушкетери" екранізували вже чималу кількість разів, кінострічку Мартіна Бурбулона вважають 42-ю екранізацією книги. Проте фільм не точний переказ роману, а вільна інтерпретація тексту письменника. 

 

Бюджет пригодницького бойовика становив 72 мільйони євро. Усього знімали фільм 150 днів на різних локаціях Франції. До того ж відомо, що режисер знімав одночасно два фільми – про Д'Артаньяна та Міледі. Друга прем'єра має відбутися у грудні 2023 року. 

 

Тривалість фільму: 2 години 1 хвилина (121 хвилина).

 

За рейтингом IMDb стрічка отримала 7.1/10 бала.

На сайті українського видання "Кіно-Театр.UA" фільм має 7.6 із 10 зірок.

 

Нагадаємо, нещодавно на екрани українських кінотеатрів вийшов детективний трилер "Еґреґор", створений у копродукції України, Польщі та США про нью-йоркського детектива Артура Вайса, який поїхав в Україну, аби розслідувати вбивство свого колишнього викладача.

Автор: Софія ХОМИШИН

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter