ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ. ГАЗЕТА «ЖИТТЯ»
З поштової скриньки
![САНСТАНЦІЯ САНСТАНЦІЯ](https://storriss.com/storage/posts/September2023/A6P4gmb4wrAwo8LEZc5o-966x676.jpg)
За місцем попередньої дислокації котики (українські військовики) сплатили комуналку (бо чемні котики завжди так чинять), навели лад за собою і, оскільки їхали ближче до зони спеки, залишили місцевим людям козу, яка прибилася до них торік, і кота Санька, якого знайшли в кущах на роботі. Ну, і трохи провізії. Для кота.
– Дак тут же на год трьом людям прожить стане! – мало не розплакалась бабуся. – А ви ж тіко кота оставляєте.
– А Саньок майже людина, боєць, – засміялися хлопці. І поїхали.
Про кота. Саньок – лагідно, повне ім’я Санстанція. Бо відзначився цей кіт тим, що, поки вивели з нього блохи, Саньок привчився купатися і нахабно ломився з хлопцями в душ. Спав тільки на чистому ліжку, їв лише з помитої миски і люто ненавидів брудні берці. Настільки, що, коли хлопці ставили їх сушитися в рядок біля пічки, Саньок скидав із лавки всі, які були в болоті, а чисті зал...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![ЧУЖИНА – НЕ ЗАВЖДИ МАЧУХА ЧУЖИНА – НЕ ЗАВЖДИ МАЧУХА](https://storriss.com/storage/posts/May2024/A1l7v5ien27aYUDGhKKZ-554x554.jpg)
![Я НЕ ВИЖИВАЮ, Я ЖИВУ… Я НЕ ВИЖИВАЮ, Я ЖИВУ…](https://storriss.com/storage/posts/May2024/wkMq48ahUuzCrcfQgBLC-554x554.jpg)