ГАЗЕТА «ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ»
З поштової скриньки
![НАДІЯ – в СЕРЦІ, НАДЯ – У ЖИТТІ НАДІЯ – в СЕРЦІ, НАДЯ – У ЖИТТІ](https://storriss.com/storage/posts/April2023/f9f37cbtT4b9I71tg7fI-966x676.jpg)
Долі людські… Які вони різні й неповторні! Хто їх пише і програмує? Чи сам Творець на небі? Чи кожна людина – коваль своєї долі? Достеменно не відомо. І ніхто не зможе переконливо довести, чому трапляються ті чи інші події на життєвій ниві.
Кохання можна порівняти з весною у природі. Це незвичайне, трепетне почуття збуджує людську душу, окрилює, розкриває невидимі риси характеру, дарує радість, щастя, творче піднесення. Але не завжди цей цвіт душі приносить радість і щастя. Часто-густо це муки і страждання, поламані долі.
Одного разу я їхала потягом у гості до родичів. У купе, як це нерідко буває, зібрались жіночки, і кожна щось своє розповідала. На світ Божий з’являлися різноманітні історії з життя-буття родичів чи знайомих.
На пероні, майже перед вікнами нашого вагона, прощалися чоловік зрілого віку і жінка, його ровесниця. Обличчя незнайомця ми бачили добре, а супутниця стояла до нас спиною. Наші дами...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ… ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ…](https://storriss.com/storage/posts/July2024/chewOLxDmiTsrXp5RzgL-554x554.jpg)
![У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ](https://storriss.com/storage/posts/July2024/APvVGxefwC4eYlFATCmh-554x554.jpg)
![СТЕЛИСЯ, БАРВІНКУ! СТЕЛИСЯ, БАРВІНКУ!](https://storriss.com/storage/posts/July2024/zXUk0FHKt4SXQTE87zhT-554x554.jpg)