ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ. ГАЗЕТА «ЖИТТЯ»
Життєва історія
![«МОЛИСЬ І ЛЮБИ» «МОЛИСЬ І ЛЮБИ»](https://storriss.com/storage/posts/November2023/lf4i3P0vG3eSrlbnL06Q-966x676.jpg)
– Бо треба було таки йти за Андрія! – коментувала мама кожен рух Марини. – Але ж ти не хотіла мене слухати.
Марина задивилася на кофтинку, аби лиш не нагадати матері, що саме вона у Вадимові вбачала гідного супутника для доньки, та вирішила промовчати. Що тепер змінять ці слова?
– А це тобі навіщо тепер? – мама взяла з рук Марини футболку з написом «Люблю свого чоловіка».
– Вікна митиму, – нервово пхнула у валізу та у відповідь.
…Коли автобус, зробивши коло, поїхав у зворотному напрямку, жінки швиденько звернули на знайому стежку. Мама нервово озиралася: не хотіла зустріти когось знайомого. Ні, Марина частенько приїздила до батьків, але чомусь здавалося, що все село вже ознайомлене з їхніми сімейними перипетіями. А якщо побачать її з цією здоровенною валізою та з кількома пакетами, то й ті, що не чули пліток, здогадаються. На щастя, спекотн...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ… ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ…](https://storriss.com/storage/posts/July2024/chewOLxDmiTsrXp5RzgL-554x554.jpg)
![У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ](https://storriss.com/storage/posts/July2024/APvVGxefwC4eYlFATCmh-554x554.jpg)
![СТЕЛИСЯ, БАРВІНКУ! СТЕЛИСЯ, БАРВІНКУ!](https://storriss.com/storage/posts/July2024/zXUk0FHKt4SXQTE87zhT-554x554.jpg)