Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Бред Пітт показався з новою дівчиною Інес Де Рамон

Факти

06 листопада
717

Зірку фільму "Бійцівський клуб" укотре помітили з новою коханою

Бред Пітт показався з новою дівчиною Інес Де Рамон

ЗІРКИ

 

Бред Пітт — 59-річний американський актор, і 32-річна Інес Де Рамон знову з’явились на публіці разом, відвідавши 12-й щорічний гала-концерт Art+Film LACMA у Лос-Анджелесі в суботу. Про це повідомляє видання People.


"Вони були дуже закоханими. Сміялися та жартували з усіма навколо. Здавалося, вони добре проводили час", — повідомило джерело видання.


Пітт та Де Рамон цього літа разом провели багато часу. Інсайдер, який близький до Інес, повідомив наприкінці літа, що "в них усе чудово", а їхні стосунки видаються міцними.


"Цього літа вони проводили разом багато часу, тому що вони дійсно насолоджувалися компанією і дуже кохали одне одного. Це видно кожному, хто бачить їх разом", — зазначило тоді джерело.

 


Додамо, що пару почали помічати разом від торішнього листопада. Уперше — на концерті в Лос-Анджелесі. До слова, Де Рамон познайомилася з Піттом через спільних знайомих.


Також у грудні 2022 року Інес прийшла на прем’єру фільму "Вавилон", щоб підтримати свого коханого, а пізніше вони та інші гості відсвяткували 59-й день народження в ресторані.


"Вони були дуже милими та кокетливими. Ви могли сказати, що вона робить його щасливим", — повідомляли інсайдери.

Автор: Євген ЛЮДКЕВИЧ

Газета "Життя. Історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter