Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Аріана Ґранде сходила на побачення на тлі розлучення із колишнім чоловіком

Факти

23 жовтня
277

Зірка провела час з Ітаном Слейтером

Аріана Ґранде сходила на побачення на тлі розлучення із колишнім чоловіком

ЗІРКИ

 

Аріана Ґранде — американська співачка й акторка, 21 жовтня провела вечір з новим обранцем, актором Ітаном Слейтером, в одному з ресторанів Нью-Йорка. Про це повідомляє видання TMZ.


Новоспечену пару помітили під час романтичної вечері. Спершу Аріана та Ітан насолодилися прогулянкою містом, а пізніше вже в ресторані готелю з панорамними вікнами. На одній з фотографій видно, як вони сміються.

 

Фото: TMZ.com

 

Фото: TMZ.com


Очевидці розповіли виданню TMZ, що ті кокетували, а Ґранде була дуже лагідна з новим коханим. Побачення у Великому Яблуці відбулося майже за два місяці після того, як пара вперше з’явилася на публіці, в Діснейленді.


Доповнимо, що знаменитості познайомилися під час роботи на знімальному майданчику майбутнього фільму "Зла: Частина перша".


Нагадаємо, Аріана нещодавно врегулювала питання стосовно розлучення з колишнім чоловіком Далтоном Гомесом, з яким вона була два роки. Колишнє подружжя все ж домовилося про умови розлучення. 


Також варто зазначити, що сам Ітан також не так давно подав на розлучення із дружиною Ліллі Джей після п’яти років спільного життя.

Автор: Михайло СТОЛЯР

Газета "Життя. Історії"

Прочитайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter