ГАЗЕТА «ЖИТТЯ. ІСТОРІЇ»
Непроста доля
![ВІРИНА НЕЛЮБОВ ВІРИНА НЕЛЮБОВ](https://storriss.com/storage/posts/April2023/3dQIBRy8RkITZFgVBxJ1-966x676.jpg)
Марія бідкалась біля курчат: «Двох упіймав сусідський котяра. А це нині яструб і квочку покалічив, чи виживе бідолашна? Забрала сиротят до хати, нагріла на плиті цеглину, замотала в ганчірку та й поставила в коробку до курчаток, нехай гріються».
Чоловік слухав сумну розповідь жінки, а про себе милувався: і гарна, і розумна, а що вже добра, хоч до рани прикладай. Це він, Михайло, має запальний характер, і дочка в нього, а син – копія Марії: спокійної вдачі та лагідний, як дівча. А ось і він, машиною заїжджає на подвір’я. Михайло вийшов назустріч, Марія ж дрібно кришить курчатам яйце з кропивою, через вікно любується сином, невісткою Вірою та її хлоп’ям.
Ромчик узяв жінку з дитиною, то не біда, але... Але таке враження, що то вона, Віра, взяла Романа з сином. Чомусь не любить невістка тієї своєї дитини. Ну, вже нехай вона, Марія, бо не рідний онук, а...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ… ТЕ, ЧОГО НЕ СТАЛОСЯ…](https://storriss.com/storage/posts/July2024/chewOLxDmiTsrXp5RzgL-554x554.jpg)
![У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ У ПОШУКАХ СОН-ТРАВИ](https://storriss.com/storage/posts/July2024/APvVGxefwC4eYlFATCmh-554x554.jpg)
![СТЕЛИСЯ, БАРВІНКУ! СТЕЛИСЯ, БАРВІНКУ!](https://storriss.com/storage/posts/July2024/zXUk0FHKt4SXQTE87zhT-554x554.jpg)