Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Шеннен Догерті заявила, що рак поширився на кістки

Факти

30 листопада
510

Знаменитість поділилась, як змінилось її життя

Шеннен Догерті заявила, що рак поширився на кістки

ЗІРКИ

 

Шеннен Догерті — американська акторка, відома роллю в серіалі "Район Беверлі-Гіллз", розповіла, як триває її боротьба з четвертою стадією раку, і як він поширився на кістки. Про це повідомляє видання People.


Зірка зазначила, що хвороба змусила її змінити ставлення до життя.


"Я не хочу вмирати. Я ще не перестала жити. Я ще не перестала любити. Я не припиняла творити. Я ще не припинила сподіватися на те, що все зміниться на краще. Я просто не… я ще не закінчила", — сказала вона.


Також Шеннен поділилась, що незабаром, 6 грудня, запустить власний подкаст-мемуари "Пояснімо з Шеннен Догерті". У ньому Догерті говоритиме про своє життя, кар’єру, стосунки, спосіб життя та боротьбу з раком.

 

Фото: instagram.com/theshando/


Акторка бажає підвищити обізнаність та залучити кошти на дослідження раку, водночас продемонструвати, що онкохворі можуть щось привнести у світ. 


"Для мене божевілля, що у нас досі немає ліків", — доповнила Шеннен.


Нагадаємо, що в Догерті 2015 року діагностували рак молочної залози, тоді їй провели мастектомію, а також вона пройшла хіміотерапію та променеву терапію. За кілька років після того, як настала ремісія, рак повернувся, і 2020 року акторка повідомила, що має рак четвертої стадії з метастазами. За її словами, рак поширився на мозок, через що їй провели операцію з видалення пухлини головного мозку.

Автор: Євген ЛЮДКЕВИЧ

Газета "Життя. Історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter