Кулінарія

Другі страви – це м'ясо, риба, гриби, картопля, рис, каші, овочі тощо
Інгредієнти:
100 г проростків зеленої гречки, жменя сухофруктів (кураги, родзинок, чорносливу), волоські горіхи, ягоди журавлини, мед до смаку.
Приготування.
Зерно необсмаженої зеленої гречки перебрати і промити. Викласти в посудину й залити водою. Залишити на півтори-дві години (на довше), стежачи, щоб зерно не розмокло, оскільки воно доволі ніжне. Коли мине час, воду злити, а зерно розкласти в пласкі керамічні або скляні тарілки одним шаром та накрити двома шарами марлі, змоченої у воді. Зерно двічі на день промивати і знову накривати вологою марлею. Коли з’являться проростки завдовжки 2–3 мм, їх уже можна вживати.
Горіхи трохи підсмажити у сковорідці та порізати ножем (не дуже дрібно). Сухофрукти замочити в гарячій воді. Тоді порізати їх шматочками і змішати з проростками гречки. Додати горіхи, ягоди журавлини та мед (до смаку).
Перед уживанням залити кашу улюбленим йогуртом, кефіром або ряжанкою – кому що смакує.
Збалансоване харчування вранці означає правильний початок дня і гарантує бадьорість та чудове самопочуття. Такий сніданок – це не лише запорука гарного настрою, а й насичення організму великою кількістю енергії. Гречану крупу вважають однією із найкорисніших, оскільки вона містить велику кількість різноманітних вітамінів і амінокислот. А проростки необсмаженої гречки особливо корисні. Додаткові інгредієнти – сухофрукти, журавлина та горіхи – перетворять кашу на яскраву й апетитну страву.
Смачно і корисно!
Читайте усі приховані історії з життя за 1 грн
Газета "Життя" онлайн
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
