ГАЗЕТА «ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ»
Історія з життя
![ФІРМОВА УСМІШКА ФІРМОВА УСМІШКА](https://storriss.com/storage/posts/August2023/nT7bGBm9WfOiVxXJEXu1-966x676.jpg)
Приміські електрички – це явище, безумовно, варте оспівування. Особливо яскраві враження від мандрів в електричці бувають у людей, які ними їдуть уперше. Ну-от як я. Тому що я попереднього разу їздила років двадцять тому, ще у статусі студентки. Тоді якщо враження й були, то вже забулися.
Отже, електричка «Львів – Лавочне», п’ятниця, восьма ранку. На пероні – щільний натовп, здебільшого великі гурти молоді та люди старшого віку. Молодь, звісно, або на озеро Задорожнє, або ближче до гір, у Сколе чи в Славське. Гучні такі, веселі, регочуть, розмахують руками. Галасливо вітають когось, хто приєднався до товариства. Обговорюють щось своє, не добираючи слів. Не помічають нікого, крім власного гурту. Усе нижче за зростом – тло.
Літні люди. Здебільшого мешканці сіл за маршрутом електрички. У жінок великі напаковані сумки. У чоловіків маленькі порожні полотняні торбинки. У всіх одна...
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
ЧИТАЙТЕ
![ЦУР ДО ТРЬОХ! ЦУР ДО ТРЬОХ!](https://storriss.com/storage/posts/July2024/idTYjOhZZKWaLrBWInF7-554x554.jpg)
![МАГІЯ ЛІТНЬОЇ НОЧІ МАГІЯ ЛІТНЬОЇ НОЧІ](https://storriss.com/storage/posts/July2024/jM0O1sVPC65t5GK5acCo-554x554.jpg)