Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Андрій Хливнюк і Сергій Жадан опублікували трек "Правда"

Факти

27 квітня
188

Розвиток української музики.

Андрій Хливнюк і Сергій Жадан опублікували трек "Правда"

Андрій Хливнюк і Сергій Жадан випустили оригінальну версію пісні "Правда", яка була саундтреком воєнної драми Ахтема Сеітаблаєва "Мирний-21".


Відомо, що музична композиція була написана за півтора року до повномасштабного вторгнення росії в Україну.


Сергій Жадан написав вірші, які згодом стали куплетами, приспів і музику створив лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк, а над аранжуванням для пісні працював кримськотатарський джазовий музикант і композитор Усеїн Бекіров. 


"Цей текст написаний до великої війни. Я сидів на березі моря і, дивлячись на ландшафт, написав кілька строф про чоловіка, який об'єднує небо та море своїми справами і словами. Виклав у фейсбук і наступного дня отримав повідомлення від Андрія, в якому він співав цей текст. Ми сконтактували, я дописав текст, Андрій написав свій шматок. Ми з ним довго сперечалися, тому що він перфекціоніст, і це цікаво. Видно, наскільки для нього важливо те, що він співає, що промовляє, що для нього це не просто чужий текст. Він його пропустив через себе, це дуже приємно. Що з цього вийшло, ви можете почути у пісні "Правда". Звичайно, там більше Андрія, але я теж з'являюся на рівні дихання та серцебиття. Мені дуже подобається ця робота, як і все, що робить "Бумбокс". Вона дуже чутлива та чесна. Пісня відповідає своїй назві",  прокоментував музичну композицію Сергій Жадан.


Своєю чергою Андрій Хливнюк зауважив, що їм із Сергієм непросто було працювати разом на студії, втім, у ліриці вони легко знайшли спільну мову.


Зазначимо, у кінострічці "Мирний-21" представлено ​​оркестрову версію треку "Правда", яку важко розпізнати.


Нагадаємо, нещодавно українська співачка Jerry Heil також поділилась новою музичною композицією про кохання в умовах війни. 

 

Автор: Софія ХОМИШИН

Прочитайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter