Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Шакіра врегулювала справу про податкове шахрайство в Іспанії

Факти

20 листопада
83

Знаменитість виплатить великий штраф

ЗІРКИ

 

Шакіра — колумбійська співачка, 20 листопада уклала угоду з іспанською владою щодо врегулювання її справи про податкове шахрайство в день, коли мав розпочатися суд. Про це повідомляє видання Variety.


Зірка мала постати перед судом через те, що влада Іспанії звинувачувала її у несплаті податків. Як стверджували прокурори, Шакіра заборгувала понад 14 мільйонів євро у період між 2012 і 2014 роками. Вона буцімто вказала Багамські острови як своє основне місце проживання протягом тих років, але насправді здебільшого мешкала в Іспанії.


У липні 2022 року співачка відмовлялась від звинувачень у будь-яких порушеннях законодавства та вирішила передати справу до суду, ніж домовлятись із владою, яка пропонувала їй пропозицію, щоб урегулювати питання. 


За даними Associated Press, угода передбачає умовний трирічний термін ув’язнення та штраф у розмірі семи мільйонів євро.


"Протягом усієї своєї кар'єри я завжди прагнула робити те, що правильно, і подавати позитивний приклад іншим, — заявила вона Variety. — На жаль, попри зусилля, податкові органи в Іспанії порушили справу проти мене, як і проти багатьох професійних спортсменів та інших високопоставлених осіб, роками позбавляючи цих людей енергії, часу та спокою".


Доповнимо, що Шакіра має двох синів від іспанського футболіста Жерара Піке. Пара розлучилася 2022 року.

Автор: Михайло СТОЛЯР

Газета "Життя. Історії"

Щоб відкрити приховану історію оберіть зручний пакет передплати за 1 грн.
Відкрити
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter