Люди
"Євробачення–2023".
![Руслана Лижичко виступила у Ліверпулі Руслана Лижичко виступила у Ліверпулі](https://storriss.com/storage/posts/May2023/vK7DWQ5vRhJrTKDeiBkK-966x676.jpg)
Руслана Лижичко заспівала для єврофанів.
Співачка з’явилась на сцені Eurovision Village разом із симфонічним оркестром English National Opera. Музиканти виконали фрагмент нового музичного проєкту Руслани Wild Heart та симфонічно-хорову версію "Диких танців". До того ж під час виступу Руслана була в ролі диригентки.
![](https://storriss.com/storage/posts/May2023/345415087_246399261299489_9126461354255090481_n.jpg)
"Це було феєрично! Публіка зустріла шаленими емоціями! Оркестр і хор неймовірні. Величезна подяка маестро Stephen Bell та всьому колективу ENO! Я мріяла про таку колаборацію! Ми сьогодні представили єврофанам і вишуканій британській публіці абсолютний ексклюзив! Інтродукцію я одночасно диригувала і співала. Я була натхненна Україною! Цією музичною акцією ми зробили сьогодні свій внесок у єднання людей! України та Великої Британії", – прокоментувала виступ українська виконавиця.
Нагадаємо, напередодні "Євробачення–2023" у мережі розгорівся скандал з Русланою Лижичко та організаторами цьогорічного пісенного конкурсу, оскільки співачці не запропонували взяти участь у гранд-фіналі конкурсу.
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter