Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Мерая Кері вразила присутніх своєю фігурою

Люди

05 листопада
1030

Зірка спричинила фурор у глядачів

Мерая Кері вразила присутніх своєю фігурою

ЗІРКИ 

 

 

 

Мерая Кері ніколи не економить на блиску та гламурі. Усі переконались у цьому, щойно вона прибула до театру El Capitan задля участі в епізоді шоу Jimmy Kimmel Live.


54-річна співачка продемонструвала свої неперевершені ноги в чорній сукні з бісером і блискучим золотим окантуванням. Вона поєднала сукню з високими золотистими металевими підборами та шикарним чорним твідовим піджаком із золотими ґудзиками. 


Волосся Мераї медового відтінку сягало аж до талії. Щодо прикрас, то вона продемонструвала блискучі браслети на зап’ястях і кольє. Зірка також продемонструвала наряд на своїй інстаграм-сторінці перед появою в Jimmy Kimmel Live. Мераю супроводжували кілька охоронців і її гламурна команда.


Після виступу Джиммі Кіммела у прямому ефірі співачка й авторка пісень привела своїх близнюків Рока і Роу на вечерю до Крейга (популярного місця для знаменитостей у Західному Голлівуді). За кілька годин до цього Victoria's Secret розповіла, що Мерая є обличчям святкової кампанії бренду 2023 року. На фотографіях, які оприлюднили в четвер, Марая показує декілька моделей нижньої білизни, демонструючи своє виточене тіло та широке декольте. 


Джерело: https://www.dailymail.co.uk/

Автор: Назар КОЛОДІЙ

Газета "Життя. Історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter