Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Даша Астаф'єва розповіла, що поки не планує дітей, бо має проблеми зі здоров’ям

Факти

19 серпня
132

Даша Астаф'єва розповіла, що поки не планує дітей, бо має проблеми зі здоров’ям

Даша Астаф'єва — українська модель і співачка, зізналась, що у неї є певні проблеми зі здоров’ям, тож поки вона не планує дітей, а також що вона дуже тішиться своїми новими стосунками. Цим вона поділилась під час інтерв'ю Славі Дьоміну "Слава+".


Поки акторка чекає потрібного стану і настрою, щоб народити дитину. Тепер, за її словами, у неї є певні проблеми зі здоров’ям.


"Є питання щодо здоров'я. Як  виявилося, у мене дуже багато чого від нервів, як би це банально і по-радянськи не звучало. Так у мене зі здоров'ям усе супер. Бери й народжуй. Нема ось цього стану", — поділилась Астаф’єва.

 

Фото: instagram.com/da_astafieva/


До слова, нині Даша живе разом із новим партнером, з яким зійшлась уже після початку великомасштабної війни.


"Я дуже щаслива. У мене був лист своєму чоловікові. Я його торік розкрила. Дивлюся, воно взагалі не відповідає. Два або три пункти відповідають. А зараз навіть краще, ніж у тому листі. Я писала, щоб він мене розумів, щоб він мене не ображав, не ревнував. Я зараз про це навіть не думаю. У нас настільки високі стосунки", — поділилась Астаф’єва.


Співачка доповнила, що вони вже говорили про створення сім’ї й весілля, але наразі не час для святкувань.


"Мені не освідчувалися, але ми говорили про те, що в нас дійсно серйозні стосунки. І що за певних умов те, що хочеться зробити, переноситься. Я в жодному разі не відмазуюсь. Бо це з вуст 38-річної Даші Астаф'євої має вигляд, наче я відмазуюсь. Ні. Я й сама зараз розумію, що ти не хочеш нічого. Ти не можеш гуляти, святкувати, коли бачиш, як щодня вмирають люди. Я не можу святкувати й робити щось особисте, коли щодня вмирає вся країна", — пояснила вона.

 

Нагадаємо, під час того ж інтерв’ю модель підрахувала, скільки грошей витрачає на місяць.STORRISS Premium — отримайте ексклюзивні історії за одну гривню.

Автор: Михайло СТОЛЯР

Газета "Життя. Історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter