Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Брюс Вілліс із родиною на прогулянці в Лос-Анджелесі

Факти

20 листопада
1015

Боротьба із хворобою триває

Брюс Вілліс із родиною на прогулянці в Лос-Анджелесі

ЗІРКИ

 

 

 

Брюс Вілліс рідко з'являвся в Лос-Анджелесі, проте в суботу його взяли на прогулянку. 68-річного актора папараці сфотографували на пасажирському сидінні автомобіля в чорному худі.


У березні цього року родина Брюса оголосила, що в актора діагностували лобно-скроневу деменцію (ЛСД). Хвороба спричиняє погіршення поведінки, особистості та мови.


Минулого місяця Гленн Гордон Керон створив зірковий ситком Брюса 1980-х "Місячне світло". Він поділився своїм досвідом відвідування кінозірки під час його хвороби. "Я відчуваю, що в перші три хвилини він дізнається, хто я", — сказав Гленн у своєму розгромному інтерв’ю Page Six. — Він мало говорить і він не хотів, щоб хтось про це знав. Зараз він нічого не читає".


Брюсом опікується його дружина Емма Гемінг, з якою він має двох молодших дочок — Мейбл, 11 років, і Евелін, 9 років. Він також має трьох дорослих доньок: 35-річну Румер, 32-річну Скаут і 29-річну Таллулу — від колишньої дружини Демі Мур, яка, як відомо, дружила з ним і Еммою.


На світлині вся родина: Брюс із дружиною (зліва направо) Еммою Гемінг, доньками Евелін, Таллулою, Скаут, Мейбл, колишньою дружиною Демі Мур і дочкою Румер.


Джерело: https://www.dailymail.co.uk/

Автор: Назар КОЛОДІЙ

Газета "Життєві історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter