Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Брітні Спірс поїхала у відпустку без чоловіка

Люди

01 квітня
139

Американська співачка з'явилась на публіці без обручки.

Брітні Спірс поїхала у відпустку без чоловіка

Брітні Спірс відпочиває у Мексиці зі своїм менеджером та другом Кейдом Гадсоном, який вже тривалий час належить до найближчого оточення співачки. У цей час її чоловік Сем Асгарі залишається у Лос-Анджелесі.

 

Під час відпустки американська співачка разом із Кейдом Гадсоном весело проводять час і знімають різноманітні відео, на яких зірка з'явилась без обручки.

Сема Асгарі у цей період також помітили без прикраси. Проте менеджер актора повідомив, що у пари немає жодних проблем. Чоловік зняв коштовність, оскільки знімався у фільмі. Ба більше, йому не вдалося поїхати на відпочинок через робочий проєкт.

Представники виконавиці ніяк не відповіли на численні запити про коментарі.

 

Зазначимо, нещодавно Брітні Спірс опублікувала відео в Instagram, на якому співачка і менеджер доволі відверто танцювали одне з одним. Пізніше виконавиця видалила цей допис, втім її шанувальники встигли зберегти і виставити його у соціальні мережі.

 

Про це пише видання Page Six.

 

Нагадаємо, американська співачка та фітнес-тренер познайомилися у 2016 році на знімальному майданчику кліпу на пісню Slumber Party. Пара одружилася в червні 2022 року.

Автор: Христина КРАСІВ

Прочитайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter