Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

The Killers на концерті в Батумі вивели на сцену росіянина і за це їх освистали

Факти

16 серпня
360

Співаки відразу попросили вибачення в соціальних мережах

The Killers на концерті в Батумі вивели на сцену росіянина і за це їх освистали

The Killers — популярний американський рок-гурт, 15 серпня виступав у Батумі, Грузія, і коли артисти вирішили вивести на сцену барабанщика-росіянина, то фанати їх освистали й почали демонстративно покидати концерт. Про це повідомляє "Грузія 24".


Під час шоу соліст колективу Брендан Флауерс влаштував інтерактив — запитав у глядачів, чи вміє хтось грати на барабанах, а тоді обрали одного чоловіка і запросили до себе на сцену.


Як виявилось, барабанщиком є громадянин країни-терористки. Коли шанувальники це почули, вони обурились і почали освистувати. Хтось почав викрикувати: "росія – окупант".


Попри те, що фанати так відреагували, гурт однаково зіграв одну зі своїх пісень із росіянином. Після пісні Брендан оголосив усім, буцім національність не має значення, а в музиці немає кордонів. Саме після цих слів люди почали розходитись і покидати концерт.

 

Фото з відкритих джерел


Варто зазначити, що The Killers швидко відреагували на інцидент і у своєму Twitter написали пояснення.


"Шановні жителі Грузії, у нас ніколи не було наміру нікого образити. У нас є давня традиція запрошувати людей на сцену грати на барабанах", — йдеться у повідомленні.


У заяві вони сказали, що учасникам колективу здалась реакція залу непоганою, щоб вивести якусь людину на сцену.


"Ми усвідомлюємо, що коментар про те, що всі слухачі та шанувальники The Killers є "братами та сестрами", міг бути неправильно витлумачений. Ми не хотіли нікого образити й просимо вибачення. Ми з вами та сподіваємося невдовзі повернутися", — доповнили артисти.

Автор: Євген ЛЮДКЕВИЧ

Газета "Життя. Історії"

Прочитайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter