Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Шон Пенн показав трейлер стрічки про Україну

Факти

25 серпня
448

Шон Пенн показав трейлер стрічки про Україну

Шон Пенн — голлівудський актор і режисер, презентував трейлер документального фільму про Україну "Суперсила". Відео можна переглянути на Youtube-каналі Red Carpet Trailers.


Оскароносна зірка не один раз приїздив до України й постійно висловлював свою проукраїнську позицію. Наприклад, уже після початку великомасштабного вторгнення він привіз Володимирові Зеленському свій "Оскар", який має залишатись у нього до перемоги.


Пенн зняв документальний фільм про Україну, в якому поспілкувався із Верховним Головнокомандувачем. Уперше кінокартину презентували на 73-му Берлінському кінофестивалі у лютому цього року.

 


"Суперсила" покаже події Революції Гідности, розповість про те, чому це сталось. Окрім розмови з президентом, захисниками та іншими людьми, режисер покаже терористичні наслідки від російських обстрілів.


"Документальний фільм розповідає історію про те, як Шон Пенн їде в Україну, щоб дізнатися більше про комедійного актора, який став президентом, Володимира Зеленського", — вказано в описі до трейлера.


Переглянути фільм можна буде на онлайн-платформі Paramount+ 18 вересня.

 

STORRISS Premium — отримайте ексклюзивні історії за одну гривню.

Автор: Євген ЛЮДКЕВИЧ

Газета "Життя. Історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter