Люди
![Сергій Притула здобув диплом магістра Сергій Притула здобув диплом магістра](https://storriss.com/storage/posts/July2023/eLFxEpLK5Qf6G5IdrstT-966x676.png)
Сергій Притула став випускником Українського католицького університету. Про це він поділився у себе в Instagram.
У свої 42 роки ексведучий став магістром публічного управління та адміністрування. Він розповів, що останні два роки навчався на магістратурі в УКУ — престижному університеті, який базується у Львові.
"Навчатися під час війни – це складно і з морального погляду, і логістично. Тому я щиро вдячний Силам оборони України, що дали змогу закінчити навчання, написати й захистити магістерську", — пише волонтер.
Сергій також відмітив кумедну реакцію сина Дмитра про випускний батька.
"Син сказав, що це якось дуже дивно — прийти до батька на випускний швидше, ніж батько до нього", — додав колишній шоумен.
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter