Люди
Всесвітньовідомі знаменитості заспівали у Великій Британії.
![Ріта Ора з’явилась на сцені "Євробачення–2023" з дівчиною з України Ріта Ора з’явилась на сцені "Євробачення–2023" з дівчиною з України](https://storriss.com/storage/posts/May2023/f5gkBlaql7yjR6u9JPbF-966x676.jpg)
Ріта Ора виступила на міжнародному пісенному конкурсі в Ліверпулі з українською танцівницею Софією.
Британська співачка під час виконання своєї пісні Anywhere з’явилась на сцені з дівчиною Софією, яка через повномасштабне вторгнення росії змушена була переїхати з Рівного до Великої Британії. Під час виконання номера танцівниця тримала в руках червоний м'яч, який символізував втрачене дитинство дітей-біженців. Відомо, що історія, яку артистка намагалась транслювати через свій виступ, близька й самій співачці, бо через війну вона з сім'єю також втекла з Югославії до Британії.
![](https://storriss.com/storage/posts/May2023/0ec738a82617c3d2b4d67de5b88a4981.jpg)
"Для мене Софія уособлює силу та надію в ці неспокійні, трагічні та мінливі часи. Ми не повинні забувати про привілей Великої Британії, яка має право приймати "Євробачення–2023" року в Україні після перемоги Kalush Orchestra на торішньому конкурсі. Доля сім'ї Софії нагадує мені про неймовірну подорож, яку пройшла моя сім'я, коли я була в її віці, і я завжди буду вдячна Великій Британії за проявлену до нас доброту та співчуття. Софія відкриває мій виступ цього вечора, граючи з м'ячем, що символізує втрату дитинства для цих бідних біженців. Я сподіваюся, що цей дивовижний пісенний конкурс відкриє серця всій Європі та світу. Ми любимо тебе, Україно, ми всі виступаємо сьогодні для тебе", – зазначила артистка.
Нагадаємо, під час першого півфіналу "Євробачення–2023" Alyosha заспівала разом із британською співачкою Ребеккою Фергюсон.
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter