Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Періс Гілтон розповіла, як вона наважилась на сурогатне материнство

Факти

01 грудня
632

Знаменитість поділилась, як ухвалила рішення

Періс Гілтон розповіла, як вона наважилась на сурогатне материнство

ЗІРКИ

 

Періс Гілтон — американська телезірка та модель, поділилась тим, чому вона вирішила скористатися послугами сурогатної матері. Про це повідомляє видання People.


У прем’єрному епізоді другого сезону серіалу "Закохана Періс" 43-річна зірка пояснила, як і чому вирішила використовувати сурогатне материнство, щоб народити сина Фенікса Беррона, якому зараз десять місяців.


"Сурогатне материнство було важким рішенням. Мені хотілося б виношувати дитину в животику, відчувати поштовхи та всі ці важливі моменти, але моє життя було таким публічним. Тож попри те, що дитина біологічно належить мені та Картеру, ми вирішили, щоб його виношувала сурогатна мама", — розповіла Періс.

 


Чоловік Гілтон, Картер Реум, повторив ці занепокоєння щодо Періс та їхнього сина у пізнішій розмові, де він розповів про бачення майбутнього їхньої сім’ї.


"Тепер ми з Періс маємо сім’ю і хочемо, щоб наша сім’я росла і була нормальною, а не завжди називалася дітьми Періс Гілтон. Ми повинні думати про безпеку. Коли ми йдемо на фермерський ринок, одне, якщо хтось зупиняється і просить Періс сфотографуватися, зовсім інше, коли дитина везе дитину у візочку".


Нагадаємо, днями Гілтон пояснила, чому вони вирішили дати ім’я Лондон новонародженій доньці.

Автор: Михайло СТОЛЯР

Газета "Життя. Історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter