Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Меган Фокс заявила, що її сини не схожі на інших чоловіків, адже не брешуть

Люди

30 листопада
205

Знаменитість є мамою трьох синів

Меган Фокс заявила, що її сини не схожі на інших чоловіків, адже не брешуть

ЗІРКИ

 

Меган Фокс — американська акторка й письменниця, під час розмови з WWD про свою поетичну книжку "Красиві хлопці — отруйні" розповіла, що виховує синів чесними та шанобливими хлопцями. Про це повідомляє видання People.


Зірка фільмів "Трансформери" заявила, що намагається виховувати синів чесними, і сподівається, що вони не стануть схожими на чоловіків, яких вона зустрічала раніше.


"Я маю синів, тому для мене дуже важливо виховувати їх, не схожими на тих чоловіків, з якими я була". Для мене дуже важливо виховувати хлопців, здатних мати дуже глибоку емоційну близькість зі своїм партнером", — зазначила Фокс.

 


Меган також доповнила, що їй дуже важливо, аби сини не виросли брехунами.


"Для мене дуже важливо, щоб вони не були брехунами, щоб вони були чесними, шанобливими та досвідченими в якийсь момент свого життя, я не очікую, що вони, коли їм виповниться 16, матимуть священну любов, але очікую, що вони колись досягнуть подібного, тому що я їхня перша жінка, і те, як я їх люблю, вплине на те, як вони любитимуть інших, коли почнуть стосунки", — пояснила зірка.


Варто зазначити, що Фокс виховує семирічного сина Джорні, дев'ятирічного Бодхі та одинадцятирічного Ноя від колишнього чоловіка Браяна Остіна Гріна.


Нагадаємо, актриса також розповіла, що у неї була позаматкова вагітність перед викиднем.

Автор: Михайло СТОЛЯР

Газета "Життя. Історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter