Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Маск і Цукерберг готуються до бійки в клітці

Факти

17 серпня
57

Маск і Цукерберг готуються до бійки в клітці

Ілон Маск і Марк Цукерберг — два видатні технологічні магнати, які заявили про свій намір провести поєдинок у клітці. Цей несподіваний виклик походить від Маска, який відповів на відповідний твіт Цукерберга з пропозицією битися у клітці. Відтоді обидва підтвердили свою готовність до цього двобою.

 

Цей надзвичайно популярний конфлікт став центром уваги у ЗМІ та соціальних медіа. Люди захоплено діляться своїми думками щодо цього поєдинку, прогнозують його результати й обговорюють можливі сценарії. Крім того, шанувальники змішаних єдиноборств (ММА) особливо зацікавлені в цьому поєдинку, оскільки Маск і Цукерберг тренуються з відомими спортсменами з цієї галузі.

 

Конкретної дати поєдинку ще не підтвердили. Є питання щодо організації цього поєдинку, оскільки Цукерберг висловив бажання співпрацювати із професійними спортивними організаціями, а Маск пропонує свою альтернативну платформу для прямої трансляції.


Крім того, Маск зазначив, що він може потребувати хірургічного втручання і кількох місяців на відновлення перед поєдинком. Це ставить під питання реальність цього поєдинку і додає невизначеності події.

 

Варто зауважити: обидва підприємці заявили, що всі зароблені кошти від поєдинку вони передадуть благодійним установам. 

Автор: Степан Дорош

Газета "Життєві історії"

Прочитайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter