Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Ілон Маск і його кохана таємно народили третю дитину

Факти

10 вересня
124

Ілон Маск і його кохана таємно народили третю дитину

Ілон Маск — американський бізнесмен, і його колишня кохана Граймс таємно від публіки народили третю спільну дитину, яку назвали Техно Механікус. Про це повідомляє People.


У новій біографії про засновника компанії Tesla, яку написав журналіст Волтер Ісаксон, ідеться про те, що Ілон і Граймс народили третю дитину, на ім'я Техно Механікус


Поки не відомо, чи містить біографія засновника SpaceX більше подробиць про цю дитину, враховуючи те, коли й де вона народилася.


Пара також має сина, якого офіційно назвали X Æ A-12, проте пізніше перейменували на X Æ A-Xii

 


Після цього, у грудні 2021 року, з’явилася на світ донька, народжена за допомогою сурогатної матері. Дівчинці дали ім'я Екса Дарк Сідерел. Проте це сталося вже після того, як Маск і Граймс оголосили про розлучення. 


В одному з інтерв'ю, розкриваючи дані про народження дочки, жінка зізналася, що колишній парі хотілося ще дітей: "Ми завжди хотіли принаймні трьох-чотирьох".


Окрім двох синів і доньки, яких вони виховують разом, мільярдер також є батьком шести спільних дітей від іншої колишньої дружини, канадської письменниці Джастін Вілсон.


Ілон Маск також мав іще одного сина від Вілсон — Неваду Олександра, який народився 2002 року, проте він помер за 10 тижнів через синдром раптової дитячої смертності.

Автор: Михайло СТОЛЯР

Газета "Життя. Історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter