Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Джонні Депп відзначив 61-й рік свого народження: мінливе життя зірки

Люди

09 червня
166

Джонні Депп, його кар’єра і особисте життя

Джонні Депп відзначив 61-й рік свого народження: мінливе життя зірки

ЗІРКИ STORRISS

 

 

Джонні Депп, колись один із найуспішніших акторів Голлівуду, відзначає 61-й день народження, оточений суперечками і провалами.


Його кар'єра, що сягає 1980-х років, була позначена і видатними ролями в таких фільмах, як "Едвард Руки-ножиці", "Пірати Карибського моря" та "Чарлі і шоколадна фабрика", і низкою руйнівних скандалів.


Депп здобув визнання на початку 1980-х років завдяки ролям у телешоу "21 Джамп-стріт" та фільмі жахів "Жахіття на вулиці В'язів". Його талант і харизма швидко зробили його одним із найзатребуваніших акторів у Голлівуді.


Останніми роками Депп зіткнувся з низкою проблем, які затьмарили його кар'єру. Його звинувачували в жорстокому поводженні з колишньою дружиною Ембер Херд, що призвело до гучного судового процесу. Його поведінка на знімальному майданчику також стала предметом публічного обговорення, з повідомленнями про недбальство та зловживання психоактивними речовинами.

 

2018 року Херд звинуватила Деппа в домашньому насильстві, що призвело до багаторічної судової битви. Депп заперечував усі звинувачення, і 2022 року суд присяжних постановив, що Херд звела наклеп на нього. Однак Депп також зазнав невдачі у власному позові про наклеп проти The Sun, британської газети, яка назвала його "бійцем із дружинами". Деппа також звинувачували в жорстокому поводженні з іншими жінками, а також у зловживанні психоактивними речовинами. Він заперечував усі ці звинувачення.

 

Деппа також звинувачували в недбалому ставленні до своїх обов'язків на знімальному майданчику. Згідно з повідомленнями, він запізнювався на знімання, з'являвся п'яним та ігнорував інструкції режисерів.


Незважаючи на суперечки, Депп залишається популярною фігурою серед деяких фанатів. Він знімається у фільмах, хоча й не в таких високобюджетних проєктах, як раніше.


Довідка. Деппа номіновано на три премії "Оскар"за кращу чоловічу роль: за фільми "Едвард Руки-ножиці", "Чарлі і шоколадна фабрика" та "Піратів Карибського моря: Прокляття Чорної перлини". Він також здобув численні інші нагороди, враховуючи "Золотий глобус" і премію BAFTA.


Джерело: https://www.mirror.co.uk/

 

Останні новини. Портал STORRISS

Автор: Степан СЕМКІВ

Газета "Життя. Історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter