Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Дольф Лундгрен далі бореться з раком печінки

Факти

13 жовтня
750

Зірка бойовиків намагається жити попри рак

Дольф Лундгрен далі бореться з раком печінки

ЗІРКИ

Дольф Лундгрен — шведський актор, розповів, що намагається побороти діагностований рак і нормально жити. Про це повідомляє видання Marca.


У 65-річного актора спершу, 2015 року, діагностували рак нирки, тоді він проходив курс лікування, а паралельно працював над своїми фільмами, як-от "Аквамен" чи "Крід 2".


Одначе 2021 року, вже після того, як він вилікувався від раку, в його печінці виявили пухлину. Лікарі сказали, що її майже неможливо позбутись. Тепер Лундгрен намагається зробити все, аби це не впливало негативно на його спосіб життя.


"Я живу звичайним життям. Я все ще приймаю пероральні ліки, але це на мене не впливає. Я маю на увазі, що немає жодних побічних ефектів. Кожен день для мене — це благословення, і я справді насолоджуюся цим, я почуваюся дуже добре від цього", — розповів Дольф.

 


Варто зазначити, що коли лікарі виявили на його печінці пухлину, то, як згадує актор, він почав часто сам собі проговорювати: "Тобі, ймовірно, варто взяти перерву і проводити більше часу зі своєю родиною".


Знаменитість згадує, як запитав лікаря про те, скільки йому залишилось, а той у відповідь назвав приблизно два чи три роки.


"Однак я зрозумів із його голосу, що він, імовірно, думав, що це менше", — пригадав актор.

Автор: Євген ЛЮДКЕВИЧ

Газета "Життя. Історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter