Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

Бред Пітт отримав шанс відновити свої стосунки з донькою Шайло

Люди

01 червня
269

Бред Пітт прагне порозуміння

Бред Пітт отримав шанс відновити свої стосунки з донькою Шайло

ЗІРКИ STORRISS

 

Анджеліна Джолі та її донька Шайло

 

Цього місяця донька Бреда Пітта та Анджеліни Джолі Шайло відсвяткувала своє 18-річчя. Ця подія може стати важливим поворотним моментом для актора. Пітт вірить, що перші кроки його дитини в доросле життя дадуть йому шанс відновити їхні розірвані зв’язки.


60-річний Пітт мав напружені стосунки з шістьма дітьми, яких він ділить зі своєю колишньою дружиною, 48-річною Джолі. Нещодавно колишній охоронець пари звинуватив актрису в спробі зіпсувати зв'язок її дітей із батьком. Бред Пітт прагне бути ближчим до 18-річної доньки.


Тепер джерело, близьке до актора, повідомило DailyMail.com, що він «упевнений», що зможе зміцнити свої стосунки з танцівницею-початківкою Шайло, якій 27 травня виповнилося 18 років. Вона повнолітня, а отже, може сама вирішувати. 


«Якщо Шайло вирішить мати обмежені контакти зі своїм татом, це її право», повідомило  видання. Проте Пітт однаково «любитиме її», незалежно від того, яким буде вибір дівчини.
Інсайдер продовжив, що тепер Пітт може зв'язатися зі своєю дочкою без жодних правових наслідків. «Утримувати Шайло від Бреда більше не є варіантом для Анджеліни».


Тим часом інше джерело розповіло DailyMail.com, що Бред «ніколи не відмовиться» від своїх обов’язків батька і «завжди» буде на відстані телефонного дзвінка, якщо його діти захочуть поспілкуватись із ним.

 

Джолі та Пітт


Нагадаємо, що, крім Шайло, зіркова пара виховувала синів Меддокса, 22 роки, Пакса, 20 років, Захару, 19 років і близнюків Вів’єн і Нокса, 15 років. 


Джерело: https://www.dailymail.co.uk/

 

Останні новини. Портал STORRISS

Автор: Марія КАЛУШ

Газета "Життєві історії"

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter