КІНО
Українські фільми на кінофестивалі у Гаазі.
![Фільм "Бачення метелика" покажуть у Нідерландах Фільм "Бачення метелика" покажуть у Нідерландах](https://storriss.com/storage/posts/March2023/zBpH2a7kgLDAiNvAsxqv-966x676.jpg)
Фільми Максима Наконечного "Бачення метелика", Романа Любого "Залізні метелики", Ірини Цілюк "Я і Фелікс" та Єви Джишиашвілі "Плай" братимуть участь у п'ятнадцятому Міжнародному кінофестивалі у Нідерландах.
Захід триватиме з 24 березня до 1 квітня у Гаазі.
Основні завдання Movies that Matter – показ фільмів про права людини та популяризація демонстрації фільмів на цю тему. Під час події не лише показують кінострічки, також на кінофестивалі відбуваються обговорення, виступи, семінари та сесії запитань і відповідей.
"Бачення метелика" та "Залізні метелики" будуть представлені у конкурсній програмі Camera Justitia. "Я і Фелікс" та "Плай" натомість будуть у програмі Dutch Premiere.
Загалом на Movies that Matter покажуть близько 100 робіт з різних країн світу.
Про це пишуть на сайті фестивалю.
![](https://storriss.com/img/subscrstorris.png)
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter