Напишіть свій мейл, щоб створити акаунт

Використайте вісім малих або великих літер і додайте будь-який один символ

Передплатити

ЗНАКИ ЗОДІАКУ: ОВЕН, ТЕЛЕЦЬ, БЛИЗНЮКИ, РАК, ЛЕВ, ДІВА, ТЕРЕЗИ, СКОРПІОН, СТРІЛЕЦЬ, КОЗОРІГ, ВОДОЛІЙ, РИБИ

Астрологія – Storriss

Гороскоп на тиждень

22 липня - 28 липня 2024
47703

Овен (21 березня - 20 квітня)

Тиждень вимагає зважених рішень і обдуманих вчинків. Варто бути насторожі з тими, хто занадто намагається завоювати вашу симпатію, поводиться надміру дружелюбно, поспішає зізнатися в любові, майже не знаючи вас. У справах варто покладатися на тих, кого ви добре знаєте.

Телець (21 квітня - 21 травня)

Краще прислухатися до підказок інтуїції, ніж до порад. З ентузіазмом візьміться до справ, імовірність успіху висока. З'являться союзники, співпраця з якими може покласти початок дружбі. Можливі й романтичні історії: не схожі на ті, що траплялися з вами раніше.

Близнюки (22 травня - 21 червня)

Тиждень вдалий: виконаєте складні завдання, впораєтеся з проблемами, які багатьох поставили в глухий кут. Напевно стане в нагоді те, чого навчилися нещодавно. Втім, корисними виявляться і знання, отримані раніше. Деякі складнощі можуть виникнути лише в діловому спілкуванні.

Рак (22 червня - 22 липня)

Намагатиметеся довести всім свою правоту, іноді це призводитиме до довгих та безглуздих суперечок. Іноді варто трішки почекати; незабаром усім стане зрозуміло, що саме ви вибрали правильну позицію. Можете закінчити справи, розпочаті раніше, визначитися з планами на майбутнє.

Лев (23 липня - 21 серпня)

Вас очікує вдалий тиждень, він обіцяє успіхи в багатьох справах. Матимете шанс помітно поліпшити власне фінансове становище, укласти угоди, які принесуть прибуток. У всьому, що стосується грошей, можете покладатися на інтуїцію: вона не підведе. Корисно проявити ініціативу.

Діва (22 серпня - 23 вересня)

Близькі підхоплять ваші ідеї на льоту й охоче допоможуть реалізувати задумане. Цілком імовірно, що спільна робота покладе початок взаєминам, які згодом стануть романтичними або дружніми. Побачите свої плани і вчинки в новому світлі. Зміцняться стосунки з людьми.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)

Не все даватиметься легко. Але ви наполегливі, тому й шанси досягти успіху високі. Як би не складалися обставини, не падайте духом, шукайте вихід. Близьких здивують ваші ідеї; ви здатні придумати те, що нікому не спадає на гадку. Поза тим навряд уникнете розбіжностей.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

Там, де стосується серйозних речей, вдасться досягти компромісу, знайти рішення, яке сподобається всім. Можливі несподівані звістки, а також ділові пропозиції, на які важко буде відразу дати певну відповідь. Не обов'язково негайно робити щось або ухвалювати рішення.

Стрілець (23 листопада - 22 грудня)

У всіх сферах життя переважатиме вплив позитивних тенденцій. Багато хто виявить, що володіє талантами, про які раніше не здогадувався. Цього тижня можете сміливо починати робити щось нове або вивчати складні дисципліни. Помітите те, що вислизнуло від інших.

Козеріг (23 грудня - 20 січня)

Можливі незвичайні збіги, несподівані зустрічі. Ймовірно, зіткнетеся з людьми, з якими раніше не раз намагалися знайти спільну мову, але так і не змогли. Цього разу все вдасться, самі здивуєтеся, як легко було порозумітися. Цього тижня поспілкуйтеся з друзями.

Водолій (21 січня - 19 лютого)

Не турбуйтеся через дрібниці; це не найважливіше. Самовладання і здатність ухвалювати зважені рішення, як би не складалися обставини, знадобляться вам не раз. Багато хто зможе виправити помилки, які допустили раніше. Стане в нагоді досвід, отриманий нещодавно.

Риби (20 лютого - 20 березня)

Цього тижня бажано проявляти ініціативу і в діловій сфері, і в особистих взаєминах. У вас можуть з'явитися ідеї – можливо, занадто незвичайні, щоб негайно отримати схвалення близьких, але все ж чудові. Можете самостійно братися до здійснення задуманого.

Магістр астрології: Андрій БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ, ексклюзивно для STORRISS.

Читайте усі приховані історії за 1 грн.
Читати Storriss
Ви вже є предплатником?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter